2737
2739
عنوان

ازدواج

153 بازدید | 10 پست

به نطرتون ازدواج چقدر به بدی و خوبی آدما ، شکل و قیافه ، خانواده بستگی داره ، یعنی ممکنه اگه کسی ازدواج موفق نداره دختر بدیه ؟ بعضیها هستن دقیقا بااون آدمی که معیارشونه ازدواج میکنن خب شانس آورده آمده خولستگاریش خب من تا ۳۲ سالگی موندم ولی اون موردی که خواستم نیومد ولی دخترداییم همون که میخواست شد

برای شادی روح پدرم صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب شاید باید بیشتر منتظر بمونید.یکی تو بیست سالگی مورد ایده الش پیدا میشه،یکی چهل سالگی ولی ناامید ...

ازدواج کردم درسن ۳۲ بچه ام دارم ولی ازاول آشنایی با همسرم مصیبتم شروع شد تاالان ، خیلی تودوران مجردی ازخدا همسر مناسب باخودمو خواستم نشد  

برای شادی روح پدرم صلوات
ازدواج کردم درسن ۳۲ بچه ام دارم ولی ازاول آشنایی با همسرم مصیبتم شروع شد تاالان ، خیلی تودوران مجردی ...

ینی الان خیلی مشکل دارید؟ خب چی شد ب همسرتون جواب مثبت دادید

راجب سوالتونم بگم من اکثر دخترای خیلییییی خوبی ک واقعا همه چی تموم بودنورو دیدم زندگی خوبی ندارن متاسفانه

2738

[QUOTE=121200973]ینی الان خیلی مشکل دارید؟ خب چی شد ب همسرتون جواب مثبت دادید راجب سوالتونم بگم من اکثر دخترای خیلیی ...[/QUOT من هزاران نفر مورد شوهرم شاید بهتر بخاطر یه سری جزییات رد کردم ولی بخدا درمقابل همسرم لال شدم ، بااینکه بارها و بارها تونامزدی بهم زدم وسایلو پس دادم اینقدر گیر دادو داد که شد

برای شادی روح پدرم صلوات
خب میدونید ازدواج بنظرم آمیزه ای از کمی قسمت و البته مهمتر از اون انتخاب خود فرده

خب یا باید ازدواج نمیکردم ، یا بین بد وبدتر یکی رو انتخاب میکردم ، بخدا اگه تو فرهنگ ما میشد دختر تنها زندگی کنه وقتی به سن خاصی رسید هیچوقت ازدواج نمیکردم

برای شادی روح پدرم صلوات