2733
2734
عنوان

دخترم از شدت سرفه بالا اورد

1167 بازدید | 28 پست

دخترم هفت ماهشه

دو روزه حالا سرماخوردگی داره و سرفه میکنه

دیشب بردمش دکتر گفت عفونت و هیچی نداره یک قطره بینی و بتامتازون و شربت رسپوویت داد

امشب دوبار از شدت سرفه بالا اورد تو خواب

اصلا هم نمیذاره بینیش رو با فین گیر تمیز کنم جیغ میزنه

به نظرتون چکار کنم؟؟؟

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آب آناناس بده

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

بخور بذار که گلوش خشک نشه.

بینیشوحتما اسپری بینی بزن.

شیرزیادبدهدبهش.نذار گلوش خشک بشه.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ب زور تمیز کن عزیزم.بزار جیغ و گریه کنه سلامتش مهمتره

بعدشم دختر من وقتی خیلی خلط داره با سرفه بالا میاره شاید خلطش زیاده.بخور سرد براش بزار بینیش کمتر کیپ بشه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

براش پودر روتارین بگیر بهش بده سرفه اش بند میاد محدودیت سنی نداره.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2738

دختر منم خیلی سرفه میکنه تو خواب . دیشب بالا اورد از شدت سرفه . شربت آیورا بهش میدم بهتر میشه . میخوام ببرمش دکتر 

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...

الهی بمیرم تمامی این مراحل رو من گدروندم

اگه بخور دارین حتما روشن بذاراگه ندارین تو قابلمه اب بریز بذار رو گاز یا بخاری بذار خونه مرطوب باشه

حموم بردی حتما چندین بار دماغشو ماساژ بده تخلیه کن

نمیتونه نفس بکشه جیغ میزنه و خلطاش باعث میشه بالا بیاره

ب زور تمیز کن عزیزم.بزار جیغ و گریه کنه سلامتش مهمتره بعدشم دختر من وقتی خیلی خلط داره با سرفه بالا ...

از جیغش از حال میره

باباشم دایه مهربانتر از مادره میاد ازم میگیرتش میگه بچمو اذیت میکنی

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

بچه ها همینطورن دیگه، مراقب تبش باش. بهش سوپ و مایعات سبک بده تا دوره اش تموم شه. پسر من به سرفه که می افتاد دیگه ول نمی کرد باید حواسشو از سرفه کردن پرت می کردیم تا سرفه ککنه و بالا نیاره. انگار بعد چند تا سرفه بقیه اش عمدی سرفه میکنن.

2706