2737
2739
عنوان

به این حرف احمد ذوقی رسیدم...

260 بازدید | 20 پست

رفته بودیم نمایشگاه لوازم خانگی بعد هی میرفتیم غرفه به غرفه سر میزدیم بعد تو غرفه ها کیک‌خامه ای و شیرینی و...بود بعد من میخواستم برم بردارم اجازه نمیدادن میگفتن برای مهمونامونه خانم بفرمایید 

به قول احمد ذوقی اینا گدائن  خداوکیلی دیگه نمیرم این جور جاها 

حالا انگاز یه ناپلئونی بخورم چی میشد

اصلا من فقط واسه ناپلئونی اومدم نمایشگاهتون

فان#  

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوه یادمه یبارم من تو مدرسه ک بودن بردن اردو بیسکوییت میدادن رفتم بردارم گفتن نننننههه این ماله مدرسه ماست شمارو نمیشناسم انداختم سر جاش😐

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
2738
اوه یادمه یبارم من تو مدرسه ک بودن بردن اردو بیسکوییت میدادن رفتم بردارم گفتن نننننههه این ماله مدرس ...

الهی بمیرم برات

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

من همین امشب دوسش داشتم

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2706