2733
2739
عنوان

کیا مثل من حاجت دارن ؟؟ بیایید...***.

89 بازدید | 12 پست

اینو برام هرچندتا خوندین کامنت کنیین : 59 بار میخوام بشه ..فرازی از دعای جوشن کبیره  ..نیت کردم دعااااااااااام کنید خواهش 

﴿۱۵﴾ يَا ذَا الْجُودِ وَالْإِحْسانِ ، يَا ذَا الْفَضْلِ وَالْامْتِنانِ ، يَا ذَا الْأَمْنِ وَالْأَمانِ ، يَا ذَا الْقُدْسِ وَالسُّبْحانِ ، يَا ذَا الْحِكْمَةِ وَالْبَيانِ ، يَا ذَا الرَّحْمَةِ وَالرِّضْوانِ ، يَا ذَا الْحُجَّةِ وَالْبُرْهانِ ، يَا ذَا الْعَظَمَةِ وَالسُّلْطَانِ ، يَا ذَا الرَّأْفَةِ وَالْمُسْتَعانِ ، يَا ذَا الْعَفْوِ وَالْغُفْرانِ.

التماس دعای زیااااااااااااااد

هرچندتا خوندین کامنت کنید که بدونم خودمم میخونم

برای نیت های من یک صلوات بفرست ممنونم،  حاحت روا بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

1بار،الان واقعا بغض کردم،چون داشتم با خدا حرف میزدم،تاپیک شمارا دیدم،ایشالله خدا حاجت همه را بده،مشکل منم حل بشه،آمین

خودت باش!اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست،کسی هم خوشش نیومد،نیومد!🙌
2731

من دو بار از صمیم قلبم با دل شکسته ام براتون خوندم خدا به حق حضرت زهرا دلتون رو شاد کنه لطفا برای جوان بیمار منم دعا کنین دلم دریای غمه خدا دلتون رو هیچ وقت نشکنه به حق دل شکسته کربلا اسم بیمارم محمد التماس دعا

2738
59 بار ... برای تعجیل در اون امری که می خوای ان شالله به خیر و  خوشی

انشالله شماهم حاجت رواشی دعاکن برام گلم مشکلم خیلی بزرگه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔