2733
2734
عنوان

جای من بودید چیکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 88 پست
یعنی ممکنه؟

شک داری؟؟،سابقه خیانت که داره هر ماه ده روز میره به اسم سفر به شهر دور و تنهات میزاره حتی به جراحی پات هم اهمیت نداده و سفرشُ عقب ننداخته دیگه جی میخوای ببینی

و تنت... وطنم♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یعنی ممکنه؟

چون هرسری میگه کارش نگرفته شک نکن ک شلوارش دوتاشده...مگه میشه ب هردری بزنه کارش نگیره ده روزده روز زنوبچشوول کنه؟یکم بفکرباش گلم سادگی نکن

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
2740
خب مثلا چیکار کنم

تعقیبش کن..حالایاخودت یابرادری کسی....فقط حواست باش ک جلوش سوتی ندی.فعلاهم زیاد گرنده ک فک نکنه شک کردی

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
2706