2726
عنوان

جای من بودید چیکار میکردید

980 بازدید | 88 پست

من یکسال و نیمه که ازدواج کردم همسرم هر ماه یه کاری رو بهونه میکنه و ۱۰روز می ره.یه روز میگه فلان شهر کار بانکی دارم یه روز میگه تو فلان شهر میخوام ساختمون سازی کنم یه روز میگه تو فلان شهر مرغداری میخوام بزنم و...وقتیم که میاد بعد ۱۰روز میگه کارم نشد ولش کردم اومدم.تا هم اعتراض میکنم میگه واسه زندگی دارم تلاش میکنم.نمیدونم چیکار کنم تو شهر غریب همیشه تنهام.الان واسه یه مشکلی من پام جراحی کردم تا ۴۰روز باید تو گچ باشه منو از بیمارستان آورد خونه گفت من یزد کار دارم باید برم.منم هیچی نگفتم نمیدونم سکوتم درسته؟ یا نه

فقط خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن اصلا درست نیس

مشکوک میزنه من بودم به خانوادش اطلاع میدادم

البته اگ خانوادش اهمیت بدن

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

پای یک زن دیگردرمیان است😐

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

یعنی هرماه این کار را میکنه؟مگه شغلش چیه؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2706