2737
2734
عنوان

چی کار کنم خونریزیم قطع بشه؟؟؟

946 بازدید | 7 پست
سلام امروز هفتمین روزه که پری هستم و شدیدا خونریزی دارم به دکترم گفتم میگه حتما پرولاکتین بالاست جواب ازمایشم رو نگرفتم هنوز اماده نیست درد امونم رو بریده همه جوره هم مسکن مصرف میکنم الان نئشه شدم هیچ کدوم اینا مهم نیست. میخوام روزه هامو بگیرم نمی تونم درد و خونریزیم نمی ذاره چی کار کنم؟؟؟؟؟
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برم دکتر میگه جواب ازمایش کو؟؟؟برای همین نمیرم امروز انقدر قرص خوردم مست شدم شیاف دیکلوفناک میذارم معده درد میگیرم
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .
2728
منم به دکترم همین رو گفتم معمولا کسانی که پرولاکتین بالایی دارن دیر پریود میشن گفت اره ولی بعضیا برعکسن زود پریود میشن و مدت طولانی خونریزی دارن من جزو دسته دوم هستم
2740