2737
2739
عنوان

ختم یا نذر برای جلوگیری از جدایی

228 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها این اولین تاپیکمه .  

یه سوال ... آدم اگه واسه طلاق نگرفتن ختمی کنه یا نذری برداره خوبه یا اصطلاحا جایزه ... یا نه باید بزاریم هرچی ک قراره پیش میاد،بیاد   

یا رب نظرِ تو برنگردد ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا جایز نباشه؟نذر و دعا چه اشکال داره اونم برای صلح و دوستی و خوب شدن زندگی و رابطه زن و شوهر

اگه طلسم میخواستی بگیری بد بود دعا کردن که بد نمیشه

لطفا درخواست دوستی ندید
2731

تو همه زندگیا پیش میادا اگه دلیل خاص و ناجور نداشته باشه روند طولانی طلاق خستش میکنه تو زمانی که میگذره دلتنگ میشه همه به طلاق نمیرسن خیلیام پشیمون میشن

لطفا درخواست دوستی ندید
تو همه زندگیا پیش میادا اگه دلیل خاص و ناجور نداشته باشه روند طولانی طلاق خستش میکنه تو زمانی که میگ ...

ما اولین بار طلاقمون توافقی بود تا پشت در اتاق رفتیم ولی شوهرم نذاشت بمونیم .. اینبار خودم درخواست دادم .. شوهرم ی سری مشکلات با خونوادمو بهونه کرد و کلا با منم قطع رابطه کرد ... مدتهاست بلاتکلیفم نزدیک ۳ ساله .. میدونم شاید زندگی با همچین کسی مناسب نباشه اما آدم نهایتا تو دلش میگه کاش میشد همه چی درست شه طلاق نگیرم ..

یا رب نظرِ تو برنگردد ... 
2738
ما اولین بار طلاقمون توافقی بود تا پشت در اتاق رفتیم ولی شوهرم نذاشت بمونیم .. اینبار خودم درخواست د ...

حق داری کاملا برام قابل درک هست. الهی که زودتر این کدورتا برای همیشه رفع شه

لطفا درخواست دوستی ندید
ما اولین بار طلاقمون توافقی بود تا پشت در اتاق رفتیم ولی شوهرم نذاشت بمونیم .. اینبار خودم درخواست د ...

خودت درخواست دادی بعد خودت دنبال دعا و نذری؟؟؟!!! اگه خودت عوض نشدی هیچی عوض نمیشه. 

من هر که شنیدم کارش به طلاق کشیده و برگشته بازم طلاق گرفته. چون ما آدمها عوض نمیشم. عوض شدن خیلی سخته.