2733
2734

که مثلا یه نفرهم دوسش داشته باشید هم نه!! خودمم نمیدونم چمه وقتی هست حسی که بهش میگن عشق روبهش ندارم وقتی نیس خیییلی حالم بدمیشه 😐😐اسمش چی میشه؟؟

عادت 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای منم بعضی وقتا اتصالی میکنم‌نامزدم نیس میگم چرا نیس وقتی هس میگم اه چرا هست البته اخلاق نامزدمم خیلی موثره ها تو خول شدن من 😑

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

عزیزم وابسته شدی, منم با یکی همچین حسی و داشتم استخاره کردم جداشدم

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست
2738
خب چه کنم به نظرت؟؟

اگه کیس ازدواجه ادامه نده 

اگه دوستیه بهش بگو قصد جدی نداری و فقط برات دوستی‌ هست 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
چیکارکردی؟؟من نمیدونم چه کنم کارکردن... هم میخوامش هم نه

نامزدیم

اون واقعا عاشقمه ولی من...😞

بغلت کنه در گوشت بگه دوست دارم                       دستتو ببری تو موهاش سرشو بکوبی                        به دیوار خون بپاچه :/
عزیزم وابسته شدی, منم با یکی همچین حسی و داشتم استخاره کردم جداشدم

امروز یه لحظه فک کردم داره ازدواج میکنه اییینقد گریه کردم بعدکه دیدم اشتباه فهمیدم دیگ اروم شدم ولی وقتی هست هم هیچ ذوقی ندارم

[QUOTE=121169112]ازدواجه[/وای ن خیلی بده اصلا ادامه نده, چون احساست بهش به یه موبنده, من یه بار اشتباه کردم ازمن به تو نصیحت جداشو, جدایی و سختی الانت بهتر از جدایی بعد از ازدواجه

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست
نامزدیم اون واقعا عاشقمه ولی من...😞

دقیقا تاحالاچندبارجداشدیم مردگنده نشسته گریه کرده بااون غرورش... ولی من نمیدونم چه مرگمه شاید الویتام رو نداره نمیدونم

[QUOTE=121169112]ازدواجه[/وای ن خیلی بده اصلا ادامه نده, چون احساست بهش به یه موبنده, من یه بار اشتب ...

چطور؟؟ازدواج کردی باهاش ؟؟توروخدا یکم نصیحتم کن من درس تصمیم بگیرم عین دیوونه هاشدم اونم بنده خدا میگه فازت چیه دقیقا

2706