2733
2739
عنوان

بزرگ کردن سینه با چاق شدن

159 بازدید | 7 پست

سلام خانما من لاغرم چاق بشم چقد روسینه تاثیر داره؟ ماساژ چه طور؟ چه جوری چاق شم که چربی نره رو شکم فقط بره رو سینه😂

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

چربی ها را به راه راست هدایت کن😂😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چربی ها را به راه راست هدایت کن😂😂

😂😂😂

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیا من یه کم از سینه هامو بدم به تو 

بده 😂 چرا براشما بزرگه برا من نیس😥

مال من و شما رو قاطی کنن دو تا سینه درست و حسابی میشه 😂😂 من دلم میخاد یه کم کوچیک بشن

کوچیک کردن که آسونه اسفنجی بزن و انقد ورزش کن زیاد عرق کنی راحت آب میشن

2738