2737
2739
عنوان

واقعا دارم خفه میشم از دست شوهرم...

954 بازدید | 48 پست

بچه ها خیلی پرخاشگره.سر هرچیز کوچیکی دعوا راه میندازه و بدو بیراه میگه.سر هرچیز پیش پاافتاده ای بحث طلاق پیش میکشه و میخواد ب خونوادم زنگ بزنه.سه ساله با اخلاقای گندش کنار اومدم.محبت کلامی ک اصلا نداره تا میام ی حرفی بزنم زودی ازتوش یچیز درمیاره.منم سعی میکنم دهن ب دهنش نذارم.تو جمع منو اصلا نمیبینه همش از قیافه و تیپم ایراد میگیره.در حالیکه من اصلا زشت نیستم و قیافم خوبه.اعتماد بنفسمو داغون کرده.همین الانم سر ی چیز دعوا انداخت.حالم خیلی بده

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

موقع آشنایی و نامزدی متوجه هیچ کدوم از مشکلات نشدی؟؟

دقت کن بچه دار نشی. شاید نخوای ادامه بدی باهاش.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

خب یه بار گفت طلاق بگو باشه بریم طلاق شاید دیگه نگه 

ضعف نشون بدی استفاده میکنه ازشون 

بزار زنگ بزنه مامان بابات یه بار

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2738

شوهر منم همينه

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
سلام شایدمشکل اعصاب داره افسرده هس،قسط اینازیادداره.ازاول همینطوربود؟!

از اول همین بود.رفته رفته داره بدتر میشه

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
من بعد هفت سال انقد بدم میاد ازش

که دنبال راه درو میگردم

یهو بیخیال میشه با اینکه بی پول هم هست ده روز سر‌کار نمیره صب تا شب میخوابه

از بابام پول قرض گرفته نداده،اجاره به کنار

خرج خونه ی طرف

با خودم میگم تا،کی بسوزم به پاش

اسم این زندگیه؟!

هیچ کس فضولی نمیکنه زندگیم اوکیه اگ خودش آدم باشه

2706