2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن بچه

154 بازدید | 20 پست

پسرم دو سال و چهار ماهشه یه هفته است از پوشک گرفتمش با جیشش مشکلی ندارم بیشتر اوقات می‌گه دسشویی داره انگشت شمارم نمیگه و جیش تو شورتش میکنه

مشکلم پی پی شه خیلی می‌ترسه

روز اول رفت دسشویی پی پی کرد ترسید از اون روز دیگه پی پی تو دسشویی نکرده 

پریشب انقد گریه کرد و پوشک خواست و خودش رفت یه پوشک از تو کشو آورد تا پوشکش کنم

تا پوشکش کردم پی پی کرد

چی کار کنم با این ترسش

لطفا هر کس تجربه داره راهنماییم کنه

تو تکه ای از من نیستی تو تمام منی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخی عزیز دلم ...من بعد عید میخوام بگیرم 21ماهشه پسرمن اگه پوشکشو باز کنم خودش میره دراز میکشه که زود ...

عزیزم انشاالله موفق باشی

براش آهنگ بخون  من برای پسرم می‌خوندم پی پی کوچولو بیا بیا پی پی بزرگه بیا بیا مامان پی پیه بی ...

باور کن واسش می‌خونم

شلنگ آبو دستش می‌دم آخه عاشق آب بازیه

میگم یه جوری سرگرم شه از دستش در بره پی پی شو بکنه

ببخشید تا احساس میکنه داره میاد سریع پا میشه😰

2738
باور کن واسش می‌خونم  شلنگ آبو دستش می‌دم آخه عاشق آب بازیه میگم یه جوری سرگرم شه از دستش در ...

یاد میگیره عزیزم فقط صبر و حوصله داشته باش پسر من پنجاه روز طول کشید تا از پوشک کامل گرفتمش

هرچی آرزوی خوب مال تو 

منم دخترمو 1 ماهه گرفتم روزا اول واقعا گریه میکردم اما خداروشکر همکاری کرد و میگه البته هر دو یا 3 روزم موقع بازی یادش میره جیششو بگه خودشو خیس میکنه البته خودشم کلی ناراحت میشه دسشویی بزرگ کلا چندش میشه بدو بدو میره دستشویی چشماشم میبنده اما اصلا تو شلوار نکرد

دختر خواهر شوهرم خیلی خیلی از پی پی میترسید گریه میکرد جیق میکشید 1 ماه طول کشید تا کم کم عادت کنه براش هی صحبت کن اصلا دعواش نکن لج نکنه با ارامش عصبی نشو  یکم به پسرت زمان بده یاد میگیره منم خیلی عذاب کشیدم اما شد هیچ کاری نشد نداره تازه دختر من 2 سال میزان بود گرفتم پسر تو بزرگتره 100% بهتر متوجه میشه با خنده بازی شوخی یا هرچیزی که دوست داره سرگرم کن شده 20 دقیقه تو دستشویی بمونی بمون تا دستشویی کنه یواش یواش عادی بشه

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 

عزیزم اصلا بهش سخت نگیر...هنوز وقت داره منم همین مشکلو داشتم خیلی باید صبور باشی...ببرش روی لگن تو دستشویی باهاش حرف بزن و چیزهایی که خیلی علاقمنده ببر براش من موبایلمو میدادم کارتون میدید خودم کنارش مینشستم تا وقتی پی پی کنه اولش که پی پی رو میبینن خیلی میترسن فکر میکنن یه تیکه از بدنشون جدا شده و دیگه دوس ندارن برن...ولی نا امید نشو همشون همینطورن...اگه دیدی خیلی میترسه و جلو دستشویی کردنش رو میگیره یه مدت پوشکش کن بعد که یادش رفت دوباره همین کارو انجام بده...دیگران هم اصلا برات مهم نباشه من سه سالگی پسرمو از پوشک گرفتم همه میگفتن دیر شده و یاد نمیگیره ولی الان یاد گرفته کتاب از پوشک گرفتن کودکان هم بگیر و مطالعه کن خیلی تاثیر داره

منم دخترمو 1 ماهه گرفتم روزا اول واقعا گریه میکردم اما خداروشکر همکاری کرد و میگه البته هر دو یا 3 ر ...

ممنون از راهنماییت

انشاالله همین طور میشه

فقط برای اینکه کامل کامل بچه بتونی از پوشک بگیری دبگه اصلا پوشک نکن همه پوشک قایم کن نبینه اصلا خودتم فکر کن نیست من 16 روز خونه موندم هیج جا نرفتم سخت بود ولی گذشت 

چون بچه گیج میشه پوشک دارم یا ندارم اصلا شرت تنگ نپوشون هی بگو بزرگ شدی اینا واسه نی نی هاست 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
2706