2733
2739
عنوان

خانمای بورسی..بیاین سیگنال بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 31 پست

ترجیح میدم چیزی نگم

چون حقیقتا مثل یه برگ روی آبه قضیه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

من بلد نیستم سیگنال بگیرم اما میگن همه خ ها خوبن خپارس خساپا و...

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیاین اطلاعاتمون رو شیر کنیم

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
بیاین اطلاعاتمون رو شیر کنیم

من اطلاعاتمو اب پرتقال میکنم

هه هه هه  

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2738

نه من اصلا تحمل استرس ندارم فقط اگه عرضه اولیه باشه میگیرم ولی برادرم ودامادمون خیلی خوب تونستن سود کنن 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...

بچه ها ام ای و مکدی و آر اس آی همیشه چک کنید حواستون به پی بر ای باشه سعی کنید بین ۳ تا ۸ خرید کنید.و سهمهایی رو بخرید که حداقل ۵ سال سابقه داشته باشن

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
نه من اصلا تحمل استرس ندارم فقط اگه عرضه اولیه باشه میگیرم ولی برادرم ودامادمون خیلی خوب تونستن سود ...

عرضه اولیه رو زود رد نکنی بدمیزنتت زمین

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
معلومه بورسی نیستیا الان نزدیک دوماهه عرض اولیه نیومده... آخرین عرض اولیه وآوا بوده

اعلام شد از بهمن ماه هر هفته يه عرضه اوليه هست اگه دوباره به تاخير نندازن البته

ميشه واسه مامان شدنم يه صلوات بفرستين لطفا❤️
2706