2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من توى 15روز با کربو بلاکر 2300 کم کردم

من همراهش قرص اسليم مي ميخورم خيلي اشتهام كم شده كمتر ميخورم نسبت به قبل الان نزديك ١٠روز سايزم كوچيك شده كمي اما رو وزنه تغييري نكردم احساس ميكنم هضم غذا رو به تاخير مي ندازه كه احساس گرسنگي دست نده به آدم؟؟

2738
فقط تنها ايرادش اينه تپش قلب دارم و گيجم ميكنه دهانمم خشكِ برا خوابمم مشكل ايجاد كرده گيج خوالم اما ...

سلام

بنظر من اصلا قرص اسلمینگ نگیر من قرمز استفاده کردم دو روزاول دهانم خشک بود حالت تهوع داشتم باید زیاد اب بخوری اینکه وزن و سایزت میاد پایین درسته ولی فقط اب بدنتو داره میکشه به محض اینکه قطع کنی سریع حتی بیشتر از وزن قبلیت برمیگرده کافی اراده داشته باشی ورزش کنی من با ورزش تو یکماه 3 کیلو کم کردم غذاها هم ابپز بخور سعی کن بیشتر پروتئین بخوری که زودتر جواب بده این قرضا همش مخدره خیلی واسه بدن ضرر داره اگه مشکلی نداشت داروخانه ها خوب راحت میفروختن

با سلام

مکمل توتال کربو بلاکر، مکمل رژیمی است که میزان جذب کربوهیدرات را تا ۸۵ درصد مهار می کند. این مکمل رژیمی از عصاره لوبیا سفید به دست می آید. از طریق مهار آنزیم موثر بر هضم نشاسته  به کاهش وزن کمک می کند.

2706