2733
2739
عنوان

مگه هرکسی حق انتخاب زندگیش نداره؟!!

320 بازدید | 17 پست

یکی دختری سنش کم بوده چادری بوده الان برداشته و مانتویی شده 

چرا بقیه یکجوری در موردش حرف میزنند که انگار چیکار کرده!!!به حق بقبه تجاوز کرده😐😐من اصلا با کسی که حق انتخاب چادرش برداشته مشکلی ندارم و رفتار بقیه هم نمی فهمم

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل از خود انسان هاست که به حرفای پوچ بقیه تره خورد میکنن

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2728
چی شده 

پشت سرش میگن آدم درستی نیست😐هدفش چی بوده؟!و...

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند
2738

حالا اگر مانتویی بود و چادر میکرد سرش که تا مقام فاطمه زهرا میبردنش بالا😒امان از ظاهر بینی

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
حالا اگر مانتویی بود و چادر میکرد سرش که تا مقام فاطمه زهرا میبردنش بالا😒امان از ظاهر بینی

نه بابا دخترهای مانتویی بیشتر بهش حرف میزنند و میگن چادرش الکی بوده😐به حق مانتویی ها تجاوز کرده

دهن مردمو نمیشه بست ب درک هر کی هر چی بگه 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
در دهن مردم همیشه بازه . واسه خودت زندگی کن

خودم کجا بود دوستمه خیلی هم‌ماهه نمیدونم چرا باهاش لج اند

پشت سرش میگن آدم درستی نیست😐هدفش چی بوده؟!و...

اینطوری باشه که مردم از نوع اب خوردنت هم اشکال میگیرند اما اگر خودشون همون کارو انجام بدند اصلا بد نیست ، نباید به حرف مردم گوش داد عزیزم ، هر کسی مسئول زندگی خودشه و نباید وایسه ببینه کسی تاییدش میکنه یا ردش میکنه .

دنیا عین تصورات ما نیست 
2706