2733
2734

یسالشه

شبه انفولانزا گرفته بود

الان ۵ روزه ولی هنوز خوب نشده

همش گیج و منگه

غذا هم ک اصلا نمیخوره

الانم سه ساعته خوابه.بیدارشم میکنم دوباره دمر میفته رو بالش نمیتونه زیاد چشاشو باز نگه داره.طبیعیه؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بذار استراحت کنه چکارش داری

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم ببرش دکتر 

دو بار بردم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2731

چندروزشه؟

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
2738

اره دیگه ادم بزرگم ک میگیره بدتره این ک بچه ست

تند تند شیرش بده حداقل جون داشته باشه مایعات زیاد بده دکترم حتما ببر

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
بله داره خوب میشع

راست میگی؟الهی خدا از دهنت بشنوه

منو پسرمم گرفتیم پسر من سه روز فقط خوابید تازه یکم بهتر شده اثر داروهاشم هست

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
منو پسرمم گرفتیم پسر من سه روز فقط خوابید تازه یکم بهتر شده اثر داروهاشم هست

اره کتوتیفن خواب اوره ۱۵ قطره دادم

2706