2737
2739
عنوان

دزد

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من كه باور نميكنم . يه زن معتاد اصلا صبر نميكنه بگه زنگ بزن 110 بياد . اگر مواد و وسيله ي مواد كشيدن همراهش باشه همچين برات چاقو ميكشه كه خودت براش فرش قرمز پهن كني بگي بفرمائيد بريد خانم محترم . تازه اگر شيشه اي باشه سر از تنت جدا ميكنه و ميره .

من كه باور نميكنم . يه زن معتاد اصلا صبر نميكنه بگه زنگ بزن 110 بياد . اگر مواد و وسيله ي مواد كشيدن ...

بخدا خانمی خودش گفت زنگ بزن صد و ده وقتی هم صد و ده اومد شده بود طرف معتاده اون زنه هر چی میگفت این وسایل جرم نیس میگفت نه به من گفتن بیا بگو زن معتاده ما رو زده گفتم من ناحق حرف نمیزنم زن معتاده میگفت از بس دو روزه کردنم تو اتاق زدنم برم از دست اینا خلاص بشم

بخدا خانمی خودش گفت زنگ بزن صد و ده وقتی هم صد و ده اومد شده بود طرف معتاده اون زنه هر چی میگفت این ...

اون زن معتاد هر چي بوده از اون زن صيغه ايه بهتر بوده . صيغه اسمش از صد تا معتاد هم بدتره

2738
نه این معتاد بوده بعدش اوردن تو خونشون کاراشونو کنه میگه دزدی کرده بقیه میگفتن زن اصلیشم صیغه اییه

ازاونجایی که کاندوم تو کیفش بوده حتما با شوهر  زنه همسایتون رابطه داشته بخاطر اینم اون زنه تا این حد ازش شاکی بوده