2733
2734
عنوان

این کفشه چطوره؟+عکس

1026 بازدید | 57 پست

اونی ک ساده مشکیه

روش ی پاپیون داره

چون کفش چرم میخوام میگم این چطوریه

و میخوام بدون پاشنه باشه

وگرنه کفشای دیگه مدلای قشنگ تری دارن

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

خوبه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم ادرسش کجاس😁

مشهد

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
من یه کفش این مدلی داشتم چن سال پوشیدمش،خیلی خوبه با همه چی میاد

خب من سنم کمه ها

زیر ۲۰ هستم

خوبه؟

خودم ک خیلی این مدلیا دوس دارم

زرده قشنگه

خیلی سادست

2706