2737
2734

دوستم قبلا با دختر خالش رفته بودن که دختر خالش با دوست پسرش حرف بزنه اینم رفته بود که پسره کاری نکنه و با دختر خالش کاری نکنه

بلاخره 8 یا 9 ماه بعد اون ماجرا نامزد کرد تا خود الان کلی حرف و حدیث پشتش بود با اینکه دوستم کاری نکرده بوده اصلا ولی رفتنش توی اون خونه خیلی بد بود

حالا دیشب که مهمونی بوده همه جمع بودن نمیدونیم این پسر از کجا جریانو فهمیده 

گفت دخترت هرزست و کلی فحش داده دوستمو ول کرده 

واقعا کارش درست بود این پسر؟ 

دوستم غمباد گرفته

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بقیه از کجا فهمیدن رفته تو اون خومه که کلی حرف و حدیث پشتش در اومده؟؟؟

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪
2738
همون بهتر که بره وقتی از چیزی خبر نداره انگ میزنه وای به حال بعدا

درسته 

ولی بهتر نبود از همون اول تحقیق میکرد دوستمو اینجوری ضایع نکنه و بره حالا با این حرف و حدیثا کی سمتش میاد؟؟؟؟ 

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

کشورهای جهان سومی هستیم باادم های بدتر..اخه اولا قبل ازدواجش بود به کسی مربوط نیست..دوما باید حرف میزد و توضیح میخواست..سوما هرزه هم باشه ضایع کردن جلوی جمع اصلاااا کاردرستی نبود

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
حالاچرابایدبره دخترخالش توخونه قراربزارن که اینجوری بشه هرکی باشه فکربدمیکنه

سوال خوبی کردی😁

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

ببخشید استارتر😘..بچه ها یه سر به تاپیک اخرم میزنین

آنگاه که درآغوش تو بود ....فرشته اش میخواندی.                    حالا که درآغوش دیگریست.....                                             فاحشه....؟؟؟؟؟
بقیه از کجا فهمیدن رفته تو اون خومه که کلی حرف و حدیث پشتش در اومده؟؟؟

انگار خودمم دقیق نمیدونم انگار یکی از فامیلاشون دیدتش که از اون خونه اومدن بیرون و با پسره خداحافظی کردن

2706