2733
2739
عنوان

میشه با دل پاکتون هر دعایی که دوست دارین برام بخونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 36 پست
قربونت دعام کن،راستی تو ک حاجتت رواشده بود

آره عزیزم ولی دلم یکم گرفته باز احساس کردم اگه بقیه برام دعا کنن شاید دلم آروم بگیره اتفاقات بد گذشته رو فراموش کنم💜

عزیزم من همیشه دعات میکنم💝

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مامانبزرگپانیذ     @باشکوه     @رزعشق     @نیلوفرر74   ...

بازم بازبون روزه برات دعا میکنم میکنم دردت دوا بشه مشکل ت حل بشه دلت شاد بشه ولبت خندون بشه وبحق بی بی دوعالم حاجت ت روابشه وامیدت ناامید نشه آمین آمین.... برات 5 مرتبه دعای امام سجاد میخونم ودعای سریع الاجابه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
بازم بازبون روزه برات دعا میکنم میکنم دردت دوا بشه مشکل ت حل بشه دلت شاد بشه ولبت خندون بشه وبحق بی ...

ممنونم مامان جونم شما همیشه لطف داری بهم خداروشکر که مشکلاتم خیلیاش حل شد ولی باز دلم گرفت بازم گفتم شما دعام کنی بلکه دلم آروم بگیره 😘😘😘

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
2731
ممنونم مامان جونم شما همیشه لطف داری بهم خداروشکر که مشکلاتم خیلیاش حل شد ولی باز دلم گرفت بازم گفتم ...

چشم به روی چشم ....صددرصد دعاتون میکنم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
@مامانبزرگپانیذ     @باشکوه     @رزعشق     @نیلوفرر74   ...

قربون عزیزترینم بشم😘😘😘 که اجابت خواستهای دلِ مهربونش آرزومه🤲.چشممممممم🙇‍♀️.حتما.به دیده منت.💖

برای اجابت تمام خواستهای دل وقلب مهربونت یس میخونم.الهی بحق آیه های باعظمت ونورانی سوره یس بزودی زندگیت پرازنوروروشنایی وامیدوشادی بشه.الهی آمین🤲💖🌹

خدا با منه و برای من کافیه  
@نگار_00     @maxlover     @mamiyeroham     @لبخندنگاه   ...

فردا به نیتتون عاشورا می خونم به امید خدا

توکلتون بخدا باشه دوست عزیز

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!