2726

من خیلی دعا کردم خدا هم تا اینجا خیلی کمکم کرده اما شما با زبان من گناه نکردید و دعا در حق دیگران زودتر اجابت میشه💜 میشه در حقم خواهری کنید و هر دعایی که فکر میکنید خوبه برام بخونید؟ خیلی ازتون ممنون میشم

منم براتون همون دعایی که شما برام بخونید رو میخونم🌺😍 خیر ببینید

دعا کنید حالم خوب بشه و به حاجت دلم برسمممم💝 اگه دوست دارید بگید منم برای حاجتتون دعا کنم

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

من برات آیته الکرسی میخونم🙏🏻انشاالله ک حاجت روا بشی عزیزم😘

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

۱۴تا ذکر یونسیه میگم 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برات آیته الکرسی میخونم🙏🏻انشاالله ک حاجت روا بشی عزیزم😘

الهی همیشه دلت شاد باشه و خدا پشت و پناهت که دلت این قدر بزرگه منم براتون میخونم عزیزمممم💝💝💝

2728
برات ایت الکرسی خوندم عزیزم برای منم دعا کن لطفا

الهی به تک‌تک آرزوهات برسی و خدای مهربون همیشه پشت و پناهت باشه منم برات میخونم عزیز دلم🦋🦋🦋

به نیتتون صدصلوات میزنم ان شاءالله حاجت روابشید

چقدر شما خوبییییی الهی جواب خوبی هات رو از خود خدا بگیری💜💜💜 منم برای شما میفرستم

@مامانبزرگپانیذ     @باشکوه     @رزعشق     @نیلوفرر74   ...

من واست دعای توسل میخونم ان شالله حاجت رواشی عزیزم 🙏💙💚🌼💖💕🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2706