2733
2734
عنوان

بیمارستان اکبرآبادی

2109 بازدید | 30 پست

سلام کسی تازگیا تو بیمارستان اکبرابادی زایمان داشته؟خوب بوده؟هزینه طبیعی و سزارین چقد بوده؟هزینه اتاق خصوصیش چقدره؟لطفا راهنمایی کنیننننن

خدایا مواظب دخترم باش😍

من جفت زایمانام اونجا بودم 

طبیعیش خوب نیست رسیدگی ندارن همه اش گردن خودته

سزارین خوب بود ولی عالی نبود

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جاریم اونجا کار میکنه متخصص بیهوشیه

خب چجور بیمارستانیه؟از هزینه های طبیعی و سزارین اطلاعی میتونی بم بدی؟اینک سزارین اختیاری هس اونجا یا باید دکتر تشخیص بده و هزینه اتاق خصوصیش.چون میگن نمیذارن همراه داشته باشی مگ اتاق خصوصی بگیری

خدایا مواظب دخترم باش😍
2731

منک تعریفشو از همسایمون خیلی شنیدم بهم گفت برو اونجا اما چون سزارین اختیاری نمیکنن نمیتونم برم

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
من جفت زایمانام اونجا بودم  طبیعیش خوب نیست رسیدگی ندارن همه اش گردن خودته سزارین خوب بود ولی ...

کی سزارین کردی؟هزینه سزارینت چقد بود؟سزارین اختیاری انجام دادی یا پزشک گفته بود؟؟

خدایا مواظب دخترم باش😍
2738
منک تعریفشو از همسایمون خیلی شنیدم بهم گفت برو اونجا اما چون سزارین اختیاری نمیکنن نمیتونم برم

پس اختیاری سزارین نمیکنن..من خودم طبیعی میخام ولی گفتم اگ سزارین اختیاری داشته باشه برم سزارین😅..همسایتون طبیعی بوده؟هزینه هاشو اطلاعی نداری؟

خدایا مواظب دخترم باش😍
کی سزارین کردی؟هزینه سزارینت چقد بود؟سزارین اختیاری انجام دادی یا پزشک گفته بود؟؟

نه اختیاری نیست

برامن رایگان بود چون اجباری سز شدم

اتاق خصوصیم داره

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
هزینه اتاق خصوصیشو میدونی؟

الان نمیدونم ولی سه سال پیش شبی۸۰ تومن بود

جدا؟شما اونجا زایمان کردی؟

من نه اما بستگان اونجا بودن اصلا جالب نبود توجهم نمیکردن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706