2737
2734
عنوان

اقدامی ها و مامانای شیرازی بیان

63 بازدید | 19 پست

اصلا نمیدونم کدوم دکتر خوبه برم 

الان میخوام یه دکتر مشاوره قبل از بارداری برم

من شوهرم هیچی نمیدونه از تغذیه و قرص و دارو قبل از اقدام

میخوام خودشو هم ببرم تا دکتر براش بگه،حرف من رو گوش نمیکنه ک بعد بیام براش بگم دکتر چی گفته 

دوستان شما دکترتون کی بوده؟ اسم و ادرس برام میذارین اگر راضی هستین؟! 

من دکتر زنان خوبی مد نظر ندارم

پولش هم مهم نیس برام

فقط میخوام درجه یک باشه دکترش

تا قشنگ راهنماییم کنه

لطفا راهنمایی کنین مرسی

Your smile is more beautiful than everything for me❤️

من این ماه رفتم زیرنظر گویا مددی عالیه هرکس اونجاست ازش تعریف میکنه البته متخصص نازایی هست

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سرچ کن نت ادرسشون رو.اینا چون دکترناباروری هستن برای مشاوره قبل  بازداری عالین راستی شما مگه بچ ...

نه ندارم 

تو تاپیک قبلی واسه همین قبل بارداری داشتم میپرسیدم 

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
2706