2737
2734
عنوان

خونریزی پس از سقط

109 بازدید | 11 پست

سلام خانمها لطف کنید منو راهنمایی کنید. من شنبه بی بی چک گذاشتم 13 روز از موعدم  گذشته بود که مثبت شد. رفتم آزمایش بتام 600بود. رفتم سونو گفت چیزی دیده نمیشه فقط ضخامت دیواره رحم 14 میلیمتره. گفت دو هفته دیگه بیا. دیروز ظهر خونریزی داشتم بعد از نیم ساعت خونریزی یه لخته خون اندازه نصف کف دست اومد بیرون ولی بعدش زیاد خونریزی نداشتم. الان هم قطع شده خونریزی. ده جا زنگ زدم وقت سونو نمیدن چی کار کنم به نظرتون؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم انشاالله که چیزی نیست.

منم سه روزازموعدم گدشته بودبتام بالای۲۰۰بود.هفت هفته تمام بودم که سقط شد 

منم بعدسقط زیادخونریزی نداشتم عکس جنین هم توتاپیکم هست.ببین اونطوربود.

ضمناشماکه رفتی سونوتقریباپنج هفته رفتی واونموقع اکثراساک بارداری دیده میشه وطبیعیه جنین دیده نشه.رودبرودکترتاخودش سونوکنه شایدشیاف بده.موفق باشی.

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
2738
سلام عزیزم انشاالله که چیزی نیست. منم سه روزازموعدم گدشته بودبتام بالای۲۰۰بود.هفت هفته تمام بودم که ...

تقریبا همین شکل بود فقط فکر کنم کوچکتر بود. توی سونو ساک هم دیده نشده بود

تقریبا همین شکل بود فقط فکر کنم کوچکتر بود. توی سونو ساک هم دیده نشده بود

عیبی ندارو برودکتر اکثرادکتراتونطب سونودارن بزارسونوکنه انشاالله که اتفاقی نیوفتاده وبرات شیاف پروژسترون میده.

من توبارداری اولم بارداربودم ونمیدوتستم وپریودم شدم ولی دوسه روزطول کشید بعددرکمال ناباوری بیبی مثبت شد وبارداربودم.

شماهم امیدتوازدست نده.

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘