2737
2739

عزیزم برو بهترین دکتر مغز و اعصاب اطفال شهرتون من تا حالا همچین چیزی نشنیدم.فقط یک یک دکتری میگفت ممکنه نواز مغز سالم باشه ولی بچه تشنج داشته باشه میگفت تشنج مخفیه اون خیلی نادر

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم برو بهترین دکتر مغز و اعصاب اطفال شهرتون من تا حالا همچین چیزی نشنیدم.فقط یک یک دکتری میگفت مم ...

میگفت که بعضی از ادما این امواج و دارن و سالم هستن من از روی یه کاغذ پاره به کسب دارو نمیدم

2738
دو تا دکتر بردم دومی استاد اولی بود اینحوری گفت

من دخترم ده ماهش بود تو خواب میلرزید بردم دکتر گفت ممکنه تشنج باشه نوار مغز نوشت به یه دکتر نشون دادم گفت نوار مغزش مشکل داره بردم متخصص اطفال گفت نوار مغز بچه ها اونقد پیچیدست که دکتر بزرگسال هم ممکنه اشتباه تشخیص بده و این بچه کاملا سالمه خدا رو شکر الان ۱۰ سالش شد و کاملا سالمه

اگه تهرانی برو پبش دکتر محولاتی .برا دخنر من عالی بود بعد از ۷ سال تونست تشنج های دخترمو کنترل کنه

ببخشید شما چون تجربه دارین میتونین نوار مغز طبیعی و غیر طبیعی رو تشخیص بدین؟

من دخترم ده ماهش بود تو خواب میلرزید بردم دکتر گفت ممکنه تشنج باشه نوار مغز نوشت به یه دکتر نشون داد ...

عزیزم اون دکتر اولی خصصش چی بود؟مشکل من شبیه شماست میشه بیشتر توضیح بدین

من دخترم ده ماهش بود تو خواب میلرزید بردم دکتر گفت ممکنه تشنج باشه نوار مغز نوشت به یه دکتر نشون داد ...

یعنی در واقع گفت نوار مغز مشکلی نداره؟و اونودکتر اشتباهی گفته که نوار بده؟

یعنی دکار اولی نوار و اشتباه تفسیر کرده بود؟یا دکتر دوم گفت امواج مشکوک هست ؟

عزیزم اون دکتر اولی خصصش چی بود؟مشکل من شبیه شماست میشه بیشتر توضیح بدین

هر دو متخصص مغز و اعصاب بودن اولی مال بزرگسال دومی متخصص مغز و اعصاب کودکان بود حتما ببر پیش متخصص مغز و اعصاب کودکان 

دختر من به محض اینکه خوابش میبرد شروع میکرد به لرزیدن در حد ۵ دیقه میلرزید بعد خوب میشد من حتی ام ار آی هم انجام دادم برا بچم خیلی روزای بدی بود الان یادم اومد که ۵ ماهه بود نه ۱۰ ماهه 😔

2706