2733
2739

من تو ۸ هفته و ۵ روزگی سونو دادم گفت وضعیتت اوکیه قلبشم خوبه .الان دو روزه حالت تهوع و همه چیم از بین رفته .ینی چیزی شده؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ خدات و شکر کن خب ببین ی سوال دارم تو هفته های اول بارداری ک هنوز موعد پری ی هفته مونده اگه لقاح انجام شده باشه علایمی داره؟

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
2731
2738
نه نداره 

اها توروخدا ی کار بگم میکنی؟

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
نه نداره 

خواهش میکنم ازت من 9بهمن همین ماه موعد پریمه روز شهادت فاطمه زهرام هست دلم خیلی روشنه خواهش میکنم ازت الان ک تو نیمه های شبیم دست و بذار روشکمت بگو خدا تورو ب جنینی ک توشکممه بحق 5 تن و فاطمه زهرا قسمت میدم سعیده این ماه از در خونت ناامید برنگرده 

من تهوع داشتم واحساس خستگی ۵روز قبل پریودبی بی مثبت شد

واقعاااا

2706