2737
2739

چند روزه کلا بی اشتهام وقتی غذا میخورم حس میکنم رو دلم مونده حالت تهوع بهم دست میده  باد گلو زیاد دارم  بعدش باید برم دستشویی معذرت میخام.احساس لرزم دارم دل و‌رودم به هم ریخته فقط غذای سبک‌میتونم بخورم یا خیلی کم  گفتم شاید بدنم سرما خورده نمیدونم یا سردیم شده 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همین جورم

شما چرا عزیزم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
ی قرص کلیدینیوم سی بخور خوب میشی.. سنگین شده معدت

قرص اعصاب خوردم گفتم شاید از استرسه

2738
برو دکتر علایم سرماخوردگی دور از جونت انفولانرا داری 

نه گلو‌درد دارم نه چیز دیگه ای  انفولانزا پارسال گرفتم

قرص اعصاب خوردم گفتم شاید از استرسه

ن مطمئن باش سنگین شده معدت... ی قرص کلیدینیوم سی بخور.. بعدشم ی چایی با برگ نعنا دم کن بخور

ما صداش میکنیم (بی غیرت) حالا شما بگو(ی پسر روشن فکر مدرن) 
به نظرم حتما برو دکتر

چرا اخه گقتم شاید رودله

ن مطمئن باش سنگین شده معدت... ی قرص کلیدینیوم سی بخور.. بعدشم ی چایی با برگ نعنا دم کن بخور

ممنون گلم‌دقیقا تا چایی میخورم سبک تر میشم‌الان دم میکنم

نه گلو‌درد دارم نه چیز دیگه ای  انفولانزا پارسال گرفتم

خدا نکنه گرفته باشی. بازم حتما دکتر برو و حتما خودت را به مایعات ببند 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
2706