2737
2739
عنوان

کسی هست شوهرش این مدلی گدا صفت باشه

575 بازدید | 12 پست

توقع داشتن از خانوادم توقع کمک مالی چن اطرافیان اکثرا کمک کردن ب دامادشون

خاوادم ارچی وظیفه بوده کردن جهاز عقد شاپورت کامل ولی توقع خونه و ماشین داره بهم سرکوفت میزنه کوچیکم میکنه خسته شدم اومدم خونه بابام اونم نیومد دنبارم امروز چیکار کنم

بشین خونه بابات تا ادب بشه

بگو پس تو مترسک سرجالیزی خونه و ماشینم بابام بده😒

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ابداااا زیر بار نروها

نکنند پدر و مادرت به خیال کمک به روابطتون و گرم شدن زندگی تو براش بیشتر این خرج کنند و خونه و ماشین بدن ها

تجربه نشون داده این طور دامادها هررررر چی بیشتر براشون کار و خرج کنی پرروتر میشن و توقعشون بالاتر میره 

هیییچ وقت هم سیر مونی ندارن و قدردان‌نمی شن و دست از سرکوفت بر نمی دارن

هر وقت بهت سرکوفت زد تو هم بگو پس تو چه کاره ای

زشته اینقدر چشمت به دست بابا مامان من باشه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2738
ابداااا زیر بار نروها نکنند پدر و مادرت به خیال کمک به روابطتون و گزم شدن زندگی تو براش بیشتر این خ ...

انقد گفتم غیر مستقیم تیکشو مسندازه اره فلانی پدر زنش خونه داده راحتن خوش بحالش

بگو فلانی بیغیرته رفته زیر دین پدرزنش

یابگو خونه وماشین میدادن جهاز و سیسمونیم میدن اونوقت تو رو میخواستم چیکار

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

سرت رو بالا بگیر 

بهش بگو اگه میدونستم اینقدر قدرناشناس و حریص هستی نمی گذاشتم همین جهاز رو هم بدن.وظیفه اونا نبوده ..وظیفه تو بوده

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

لگو میخواستی بری دختر فلانی و بگیری فلانیم شوهرش مرد غیرت داره روش نمیشه دست گداییشو جلو پدر زن مادر زن دراز کنه کار کرده زحمت کشیده زنو بچش و تو ناز و نعمت نگه میداره بگو میخواسی شوهر کنی چرا زن گرفتی اگه یه شوهر خوب میکردی حتما برات خونه و ماشین تهیه میکرد