2733
2739

هنوز نمیدونستم باردارم ولی باردار بودم چهار پنج هفته بد جور عصبی شده بودم ما رفتیم پارک ی نفر ب زور دست شوهرمو کشید ک بیا بازی کن فلان توپو بزنی استکانا بیفتن برنده ایو فلان ک هر چی اسرار میکردم ب شوهرم ک بریم دست بردار نبود طرف انگار ب زور نگهش داشته بود اخر گف پنجاه تومن باختی خلاصه ی چن تا نمکدون داد ک همه نمکدونارو کوبیدم تو سر طرف یادم نمیره چ جنگی شد و چقد اعصابم خورد شد

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من ن بابا خیلی اروم صبورم

اره ولی خب من تو عمرم نامردی به اون حد یا کلاهبرداری از نزدیک ندیدم و نحوه برخورد با ی سری مسائل رو بلد نبودم

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

منم چند بار بد عصبی شدم،یادمه ما یهو پشت چراغ قرمزموندیم ولی گردش به راست ازاد بود،یه ماشین بیشعور راه بست ،جلوش خالی بود،هر چی بابام بوق زد محل نمیکرد

بعد من پیاده شدم با اون شکم هفت ماهه،رفتم با سکه زدم شیشه یارو محکم گفتم گمشو بیا پایین دیگه هر چی فحش بلد بودم گفتم اونم اونده بود پایین فقط نگاه میکرد،بابام هی عذرخواهی میکرد من بیشتر حرصی میشدم،وای ولی یادم نمیره اون لحظه انگار یه طناب از تو وسط کمرم کشیدن پایین،پاهام یخ کرد کمرم سفت شده بود،یه حال بدی بود اصلا