2733
2734

خانوما یه سوالم من دارم بااجازه اسی 

من اقدام نداشتم ولی جلوگیری طبیعی داشتیم الان نزدیک پریودیمه ما ه پیش 6روز جلو انداختم این ماهم گفتم حتما 6روز جلو میندازم ولی پریود نشدم هنوز ولی هی همش حس میکنم وریود شدم ولی میریم دستشویی مثل اینکه اب بریزه اون طوریه دور نافمم یکی کوچلو درد میگیری بعضی وقتا یعنی برای بارداری هس؟:؟

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما یه سوالم من دارم بااجازه اسی  من اقدام نداشتم ولی جلوگیری طبیعی داشتیم الان نزدیک پریود ...

من قبل بارداریم دوماه جلو انداختم و ماه سوم بارداربودم اما شما که جلوگیری داری فکر نمیکنم باردارباشی

2731
بله حتما

مرسی عزیزم میدونی من اقدام دارم ببعد این ماه پریود نشدم اصلا ولی فکر کنم زود آزمایش دادم منفی بود..ولی امشب یک لکه قهوه ای دیدم ولی سریعا قطع شده به نظرت لکه لانه گرینی ؟!در ضمن 2 تا پسر دیگه دارم..

مرسی عزیزم میدونی من اقدام دارم ببعد این ماه پریود نشدم اصلا ولی فکر کنم زود آزمایش دادم منفی بود..و ...

اگه فقط درحد لک عادلانه گزینیه امااگرمثله خون بودپریوده ومیادفردا

2738