2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مهربونم و چوبشو میخورم 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    

شديدا مغرورم

اجازه نميدم هركسي بهم نزديك شه و صميمي شه

حاضر جوابم و هيچ جوابي توو دلم نميمونه

ولي هركمكي از دستم بربياد براي اطرافيانم انجام ميدم 

منو اينجوري ميشناسن اطرافيانم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

مهربونم 

دلسوز و وفادارم 

مسئولیت پذیرم اگه یه کاری بهم بسپارن سعی میکنم خوب انجامش بدم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بعضی وقتا خیلی خودمو دوسدارم ولی گاهی اوقات نه چون خیلی بداخلاق و عجول میشم ،اینکه دختر شادیم و میتونم خودمو خوشحال کنم دوسدارم

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

خودمو ک گاهی دوس دارم گاهی متنفرم

از بیخیالیم بدم میاد

از اینک شوخمو آزاد خوشم میاد

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

خیلییی خودمو دوست دارم.

خصوصیت خوبم اینه دوست ندارم کسیو ناراحت کنم.(البته این به این معنا نیست که حتی کسایی که باهام رفتار درستی ندارن)

نمیدونم بقیه راجع بهم چی فک میکنن برامم واقعا اهمیتی نداره.

ولی تصمیمات بزرگی درمورد خودم دارم و دوس دارم به اون درجه از خوبی برسم و الگوی زندگیمم بابامه.دوست دارم شبیه بابام بشم خیلیییی

2706