2733
2734
عنوان

افزايش سابز سينه

239 بازدید | 20 پست

كسي روش مطمئن جز پروتز سراغ داره؟ سينم ٧٥ عه خوشم نمياد شوهرمم پروتز نميداره بكنم 😿 دارم افسرده ميشممممممممممممم

انگار كه نيستي چو هستي خوش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو رو خدا واسه کاهش سایز سینه راه حل بدین 85 میخوام بشه 75.شوهرم نمی ذاره عمل کنم  

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

یعنی شاید هزارتا تاپیک با این عنوان دیدم. 

دغدغه 50 درصد نی نی سایتیا همینه😂همه هم میگن همسرت کمکت کنه

زیرآب حموم ماساژ بده😂😂😂

خدایا سرد این پایین از اون بالا تماشا کن🧡. اگه میشه فقط گاهی. خودت💛قلبامونو💜 ها کن🌹
2738
من 60 ام مبخام بشم 85

بیا جا ها عوض من 85

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
اگه اضافه وزن داری کم کن کاهش سایز میدی

قدم 154 وزنم 59..اضافه وزن دارم اما نمیدونم کوچیک میشه یا نه

اره گلم...توده چربیش کاهش پیدا میکنه

ممنون عزیزم

2706