2733
2739
عنوان

بنظرتون بهش بگم؟؟

159 بازدید | 16 پست

حدود ده سال پیش شوهرم3 میلیون به برادرش قرض داده اون زمان با این پول میشد تو شهر ما که کوچیکه یک تیکه زمین خرید ولی متاسفانه برادرشوهرم دیگه به روی مبارکش نیاورده و پس نداده الان وضعش توپه و ما میخایم خونه بخریم کم اوردیم اصلا به روی خودش نمیاره به شوهرم گفتم بهش بگو پول تو پس بده میگه من دیگه روم نمیشه بگم اگه میخاس بده تا حالا داده بود ولی من خیلی زورم میاد میخام زنگ بزنم مادرشوهرم بگم بهش بگه پول مونو به الان حساب کنه و پس بده ..بنظرتون زنگ بزنم من ؟ 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرتو راضی کن ی شکلی بگه . یا اگرم ب مادرشوهرت میزنگی بگو ب پسرش از طرف خودش بگه نه از طرف ط. مثلا بگ داداشت میخواد خونه بخره پول کم دارن اون پولو بهشون پس بده و اینا

اگه میشه با اون دل پاکت یه صلوات واسه حفظ آبروم بفرست ایشالا که آرزوهات خاطره شن عزیزم❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
به الان حساب کنه که خیلی زشته  اما پولتون رو بگیرین

اخه سه تومن الان چه ارزشی داره ؟ اون زمان یک زمین میشد یا یک پراید

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
شوهرتو راضی کن ی شکلی بگه . یا اگرم ب مادرشوهرت میزنگی بگو ب پسرش از طرف خودش بگه نه از طرف ط. مثلا ...

شوهرم به شدت رودربایستی داره نمیگه میدونم راضی هم نمیشه که من بگم میخام خودم بگم

شوهرم به شدت رودربایستی داره نمیگه میدونم راضی هم نمیشه که من بگم میخام خودم بگم

بهتر بود شوهرت،باخبر باشه،از کارت ولی اگ از مادرشوهرت مطمعنی بگو مادرشوهرت  ب پسرش نگه ک تو بهش گفتی بزنگه و کلا از طرف خودش بگه

اگه میشه با اون دل پاکت یه صلوات واسه حفظ آبروم بفرست ایشالا که آرزوهات خاطره شن عزیزم❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740
 بهتر بود شوهرت،باخبر باشه،از کارت ولی اگ از مادرشوهرت مطمعنی بگو مادرشوهرت  ب پسرش نگه ...

من از واکنش شوهرم نگران نیستم نمیخام خانواده ش بگن تو کار برادرها دخالت میکنه از این نظر میگم 

شما برید به عنوان قرض ازش بگیرید .

قرض نمیده به کسی 😐😐😐 باید بگم پول خودمونو برگردونه مگه بده 

همون موقع باید میگرفتین الان بگی اینجوری خیلی زشته انگار پول ربا میاد بنظرم

اگر به سه تومن باشه که پس نمیگیریم دردی از ما دوا نمیکنه تو این گرونی و تورم