2737
2739
عنوان

خیانت خیانت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 92 پست
مسالم اینه همون یه بار نمیتونم ببخشم  امشب برا چیزی که 7 ماه پیش بوده گریه کردم

درکت میکنم خ سخته منم تجربش کردم ولی دیگه چ میشه کرد مردا خمشون همینن حالا واس تو خوبه ک نگفته دلم خلست یا ب ت چ همی ک پشیمونه و سعی در جبران داره خودش خوبه😊

زدم تو گوش مشکلات زندگی😎رفت با بزرگترش بیاد😯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمی بخشم و از چشمم افتاده  عادیم؟

اره ولی سعی کن تو روش نیاری ک از چشت افتاده ک بدتر سرد نشع تحمل کن رو داری کن تا حالت دروس شع

زدم تو گوش مشکلات زندگی😎رفت با بزرگترش بیاد😯
2728
این حرف آخرت گل بفرس خیلی بدم اومد. خیانت کنن گل میفرستی آه آه 

اه اه والاااا منم حالم ازاین حرف بهم میخوره چه راحته گفتن این چیزاااااا ..تاجای طرف مقابل نباشی نمیتونی درکش کنی 

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم.... 
2740
عزیزم مساله این این 2تا همکارن. همکار

په گفته شرط اینکه رفته باشه قبولم کن و برگرد نهههه!!! گفته تحقیق کنه ببینه راست میگه دیگه

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
عزیزم مساله این این 2تا همکارن. همکار

بگو کارشو عوض کنه فقط.یا برو تو شرکت ابرو زنه رو ببر .یا به رییس شرکت بگو اون هرزه رو بیرون کنن

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
رفتم. نتیجه نداد  چون رابطه من با اون آقا صمیمی وعمیق نبود ونیست.

اشتباهه بنظرم این کارت اشتباههه بخاطرانتقام ازچاله خودتوتوچاه بندازی .... 

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم.... 
2706