2737
2739

صرر داره؟

غیر بارداری چطور؟

من خیلی خسته میشم فعالیتم زیاده بچه هم شیر میدم بعد دوتا سه تا میخورم😐😐

💚یااوّلُ یا آخِر ای خدایی که از توام و به سوی تو برمیگردم. ای خدایی که اول و اخر همهءکارها خودتی.💚 ❤اگه دوس داشتین برای شفای همهء کوچولو های بیمار صلوات بفرستین از جمله پسر من.😗❤

نخور خواهر نخور

مگه الکیه

بعد کم خونی و اسید فولیک به فعالیتت ربطی نداره

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخور خواهر نخور مگه الکیه بعد کم خونی و اسید فولیک به فعالیتت ربطی نداره

واقعا وقت دکتر رفتن ندارم.مث نقل و نبات میندازم بالا

💚یااوّلُ یا آخِر ای خدایی که از توام و به سوی تو برمیگردم. ای خدایی که اول و اخر همهءکارها خودتی.💚 ❤اگه دوس داشتین برای شفای همهء کوچولو های بیمار صلوات بفرستین از جمله پسر من.😗❤
2731

اگه اسید فولیک یک میخوری تا پنج تا اشکال نداره.ولی اگه پنج میخوری .ی دونه بخور تا سه ماه اول.بعد یک بخور.اسید فولیک زیادیش میگن بچه رو بیش فعال میکنه.میگن.اهنم از همان ابتدا بخور چون حاملگی پشت سر هم داشتی

الان هم بارداری هم بچه شیر میدی؟ چند هفته ای؟

پری نشدم

نرفتم ازمایش نمیدونم

2738
اگه اسید فولیک یک میخوری تا پنج تا اشکال نداره.ولی اگه پنج میخوری .ی دونه بخور تا سه ماه اول.بعد یک ...

مارک اهن چی خوبه چطور سراغ داری؟

مارک اهن چی خوبه چطور سراغ داری؟

اهن ایرانی ها هم .همین کوچیکا بد نیس.فیفول اینا کم داخلش هس.اهن نباید با چیزای دیگه قاطی باشه.اهن تنها.حامله ای در همین حد.واگرنه قرص اهن ،تی ان تی .فارماتون...زیاده.مهم اینه ک اهن تنها باشه.بخور حتما

اهن ایرانی ها هم .همین کوچیکا بد نیس.فیفول اینا کم داخلش هس.اهن نباید با چیزای دیگه قاطی باشه.اهن تن ...

فیفول خوب نیس؟؟؟یکی بهم گفت خیلی قوی نیست..من کم خونی شدید دارم.دکتر گفت روزی دوتا فیفول