2733
2739
عنوان

میشه ازدواج مصلحت یکی نباشه!!!یعنی به ضررشه ازدواج؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2014 بازدید | 98 پست

اگه مذهبی هستین به مامادر بزرگتون بگو واسه خاله ات نماز ۷ بانو بخونه تو نت سرچ کن راجبش میاد 

مطمئنم خیلی زووود جواب میده همسر در شانش هم میاد 

ولی شرطش اینه فقط و فقط مادر باید برا دختر بخونه و از هفت بانو بخواد همسر خوب نصیب دخترش بشه

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    
بچه ها ولی آدم هر چیزی از خدا بخواد همون میشه.من دختر عموم ۱۵ سالش بود با شوهرش تازه  عروسی کرد ...

منم فک میکنم شاید خالم عزت نفس کافی واس جذب خواستگارخوب نداره نمیدونم بازم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ما نمیدونیم خدا برای ما چی میخواد،هر کس یه قسمتی داره و یه جور امتحان میشه مامان من ۱۶ سالگی ا ...

واقعا.ادم مک چند سال زندس.الان خود من این همه بدبختی میکشم همش میگم ای کاش صبر میکردم یا ۲۷ این سن موقع بود ک شخص بهتر.بخدا اومدیم تو زندگی همش استرس بی پولی 

2731
اگه مذهبی هستین به مامادر بزرگتون بگو واسه خاله ات نماز ۷ بانو بخونه تو نت سرچ کن راجبش میاد  ...

غیر مادر دیگه کی میتونه بخونه؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
اگه مذهبی هستین به مامادر بزرگتون بگو واسه خاله ات نماز ۷ بانو بخونه تو نت سرچ کن راجبش میاد  ...

عزیزم منم نگران خواهرم هستم متولد ۷۳ هست.متوجه نشدم مادر بزرگ مادری بخونه یا پدری

2740
۷۳که سنی نداره هنو منم۷۵هسدم

بخدا انقد خواستگار خوب داشت همرو رد کرد.نگرانشم بهش میگم میگ تو نگران نباش منم شوهر میکنم.منو مسخره میکنه میگ تو هم عجله کردی راس میگه من اون موقع ها فقط بفکر شوهر کردن بودن من ۷۱ هستم

یه مدت باید رها کنه موضوع را . یعنی شده برای بک ماه هم بهش فکر نکنه . بفرستینش مسافرت . دعا همیشه جواب می ده همیشه فقط نباید پیله کرد آرامش داشته باشه حتما ازدواج می کنه

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

خاله منم سن بالا ازدواج کرد

فکر میکنم ۴۵ اینطورا

اونم خواستگار مناسب نداشت

تازه بنده خدا تا زمان فوت مادربزرگم ازش نگهداری میکرد

بعد از فوت ایشون ازدواج کرد

شوهرشم در شان خاله م نیست

حسرت بچه هم به دلش موند

ینی چی حالا با ازدواج نیاز عاطفی و جنسی خیلیا رفع شده؟؟اینهمه طلاق چیه پس خوبه ازدواج کنه با یه بچه طلاق بکیره طرف عین من الان ۲۴سالمه با یه بچه خونه بابام نیاز عاطفی و جنسیمم رفع نمیشه پ بگم خدا کوش و فلان؟؟

بخدا انقد خواستگار خوب داشت همرو رد کرد.نگرانشم بهش میگم میگ تو نگران نباش منم شوهر میکنم.منو مسخره ...

نه بابا دیرنیس هنوز من عمه هام ۲۸_۲۹ازدواج کردن با موردای خییییلی توپ 

2706