2726

بچه ها خواهشا بیایین نظراتتون بگین لطفااا...خاله من نزدیک ۴۰سالشه ومجرد خیلی افسرده شده هرچی ختم میگیریم دعا میکنم براش نمیشه که نمیشه...بعضیها میگن مصلحت نیس اخه مگه میشه مصلحت کسی به ازدواج نکردن باشه؟؟یعنی خدااینقد استغفرالله ظالمه که به یکی نیاز عاطفی وجنسی بده بعد مصلحت نشه ازدواج کنه این چه خدایی اخه واقعا اعصابم خورده براش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازدواج میتونه  شیرین ترین اتفاق زندگی هر آدمی باشه ولی اگه نشد بازم دنیا به آخر نرسیده من یه دختر خاله دارم که از ۱۸ سالگی عشق ازدواج داشت برای خودش جهیزیه میخرید حتی لباس دوخته بود برای روز عقدش دسته گلم خودش ست با لباسش درست کرده بود حتی پارچه پرده خریده بود که بعدا اندازه پنجره خونش ببره ولی یه خواستگارم براش نیومد خواهر کوچیکترش ازدواج کرد و بچه دار شد این الان ۴۱ سالشه یه مدت افسرده بود ولی الان شاغل شده برای خودش خونه خریده و داره پیشرفت میکنه خدا رو شکر

مام زیاد داریم از این موردا . بعضیاشون خودشون مقصرن جوونیاشون ادعاشون زیاد بوده . بعدشم همه اونایی ک ...

خواستگارداشته ولی واقعا درحدش نیستن من عقم میگیره چه برسه اون بنده خدا...به هرحال این اصلا درس نیس ک بگی چون یه عده تو ازدواج خوشبخت نبودن پس اینم بدمیشه خیلی هام خوشبخت بودن به هرحال حقشه وقتی نیازی دروجودش قرار داده شده اونم ابتدایی ترین نیاز رفع بشه اونم بنده خدا باهیچ مردی درارتباط نبوده خیلی خانم پاکیه واقعا حقش نیس اخه

ازدواج میتونه  شیرین ترین اتفاق زندگی هر آدمی باشه ولی اگه نشد بازم دنیا به آخر نرسیده من یه دخ ...

مدت باش اگه با تظاهر کردن به شاد بودنم هیچ کدوم اون نیازای یه زن برطرف نمیشه

مدت باش اگه با تظاهر کردن به شاد بودنم هیچ کدوم اون نیازای یه زن برطرف نمیشه

دیگه چکار کنن نمیتونن خودشونو بکشن مجبورن یه جوری با شرایط کنار بیان حداقل خودشونو تو خونه حبس نکنن تو زمینه های دیگه‌پیشرفت کنن 

خالتون شاغله؟تو محیط اجتماعی حضور پیدا میکنن؟

اره تویه تولیدی خیاطی کارمیکرد چندوقته میگه اصلا حسی ندارم به هیچ کاری افسرده شده بروز نمیده دلم براش کبابه

خواستگارداشته ولی واقعا درحدش نیستن من عقم میگیره چه برسه اون بنده خدا...به هرحال این اصلا درس نیس ک ...

عزیزم هیچ وقت اینو نگو منم خیلی چیزا حقم بود ولی بهش نرسیدم مثلا هفت سال جز نفرات اول مدارس تیزهوشان بودم اما سر یه سری مسائل منی ک حقم پزشکی بود دانشگاه نرفتم اوایل ناراحت بودم اما الان اصلا ناراحت نیستم . اون کسی ک اون بالا نشسته بهتر از هر کسی مصلحت ما رو می دونه و اینکه مطمئنم ی روزی به بهتر از اون چیزی ک میخواستم می رسم . من حتی سر اینکه به عشقم نرسیدم و دانشگاه نرفتم خیلی ضربه خوردم . همه عالم و آدم مسخره م کردن . پنج سال افسرده شدم . اگه خدا قسمتم کنه دارم میرم سر کار . اگه هم نکنه باز حتما بهترشو بم میده . ولی من قبول کردم ک مقصر بیشتر اون اتفاقات من بودم . و اینکه همیشه میگم خدایا هر چی خیره . ببخشید خیلی درهم برهم نوشتم . هر چی تو دلم بود رو نوشتم

منم دیگه از کلمه مصلحت نیست حالم بهم میخوره

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2706