2737
2739
عنوان

بدبینی همسر

98 بازدید | 18 پست

سلام وقت بخیر من همسرم دچار بدبینی هست پنج ساله ازدواج کردیم و یه بچه سه ساله دارم اوایل به طور واضح بدبینی و بددلی رو نشون نمی داد الان تهمت می زنه یه مرتبه این کار رو کرده راحت نی گه تو چرا نگاه فلان ماشین کردی گوشیم بعضی اوقات می بینم چک می کنم  یه دفعه می ره توی خودش و می بینم رفتارش عوض میشه من باید با این مرد چیکار کنم چه دفتاری در مقابل تهمتاش انجام بدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

می گه وقتی تهمت زد از اونجا بلند و کارای معمولیتو انجام و اگه چیزی گفت فقط بگو خودم رو در معرض تهمت تو قرار نمی دم دید محل نمی دی بهتر میشه اگه دیدی بهتر نشد برین مشاوره

اینو حل کن عزیزم مشکل کمی نیس اگه واقعا بدبینه ریشه یابی کن ببین از چی نشات گرفته

بدبختی دوسشم دارم میگه دکتر رفتم خوب نشدم 

موندم واقعا چیکار کنم مثلا میگه حق نداری تنها بری بیرون و ...🙁🙁

بدبختی دوسشم دارم میگه دکتر رفتم خوب نشدم  موندم واقعا چیکار کنم مثلا میگه حق نداری تنها بری ب ...

هزیزم یه عمر رندگیه بچه میاد وسط تو رو خدا با مشاور خودت صحبت کن

2740
بدبختی دوسشم دارم میگه دکتر رفتم خوب نشدم  موندم واقعا چیکار کنم مثلا میگه حق نداری تنها بری ب ...

ممکنه با گذشت زندگی بیشتر خودشو نشون بده امنیت روحی و روانی نخواهی داشت حتما در این مساله با مشاور صحبت کن با کسی حرف بزنی می گه چی گفت تو رو از خیلی جاها منع خواهد کرد دلت می لرزه الان برم فلان جا چی می گه چه برخوردی می کنه

همو دوست داریم میگه خودمو خوب میکنم اما نمیشه 😔 شما الان خیلی اذیت میشین؟ 

اره خیلی رک بهت می گم تا اسون نگیری الهی خوشبخت بشی ولی حرف منم قبول نکن حتما تاکید می کنم حتما با مشاور صحبت کن

ممکنه با گذشت زندگی بیشتر خودشو نشون بده امنیت روحی و روانی نخواهی داشت حتما در این مساله با مشاور ص ...

عاره میگه باید دوستات بشناسم فامیلتو بشناسم با خوباش رفتار و آمد کنی اما از طرفی هم نمیتونم بیخیالش بشم واقعا خیلی مشخصات خوب دیگه هم داره اما از این اخلاقش میترسم میگم شاید خوب بشه 😔 مادرشم اذیت میشه از این اخلاق پسرش ولی دیگه عادت کرده 

2706