2733
2739

ن لیاس عقد گرفتم ن محضر خوب ن دسته گل ن جشن نامزدی داشتم ک لباس جشن نامزدی بگیرم ارایشگاه نرفتم ‌.ت جشنای عیدی مث قربان یلدا هم همچی سادع.عروسیمم هیچی باب میلم نبود ارایشگاهی منو بردن ک داغوتم کرد سیاسوخته شدم .تالار نگرفتیم ت خونه بود .شوهرم اصلا بفکر عروسیم نبود ما بهترین کت شلوارو خریدو براش انجام دادیم اما اون دلش نمیومد خرج کنه هیچپقت تحت فشارش نزاشم اما داغ همچی رو دلمه .الانم باردارم .از این ب بعد چکارایی بکنم چیا بخرم ک حسرت هیچ رو دل من بچم نمونه؟

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤

بابا اینا چه اهمیتی داره مهم اینه کنار همسرت خوشحال باشی و زندگی راحتی داشته باشی

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
الان ک بارداری لباس خوشگل بپوش برو آتلیه    

شکمم کوچیکه.شهر غریبم .اصن خرید نرفتم ۸ماهه فردا میخام تمها برم .شوهرم پول ماهیانه بهم نمیده اگ چیزی خاسم باهودش میرم بخرم براهمون نمیده.فردا تصمیم دارم برم خرید.نمیدونم لباس بارداری بخرم یا ن اخ شکمم ملوم نیسش

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
غکس درس حسابی از هیچ دورانی ندارم

خب ادم دوست داره داشته باشه ولی الان غصه بخوری به جز اینکه نی نی ناراحت شه و خودت ناراحت شی چه فایده ای داره. نی نی که به دنیا اومد رو به راه شدی لباس خوشگل بپوش ارایشگاه برو با نی نی عکس بنداز 

2706