2737
2739

😘

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بیمه تکمیلی نیستی فوق العاده گرون در میاد

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2728
اگه بیمه تکمیلی نیستی فوق العاده گرون در میاد

حدود چه قیمت عزیزم؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
حدود چه قیمت عزیزم؟

من 2.3 سال پیش رفتم بیمه ه زینش را داد ولی زده بود آزادش فکر کنم 400 و خرده ای دقیق یادم نیست گلم ولی میدونم آزادش گرونه.چرا جای دیگه نمیری؟

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
من 2.3 سال پیش رفتم بیمه ه زینش را داد ولی زده بود آزادش فکر کنم 400 و خرده ای دقیق یادم نیست گلم ول ...

میخوام دقیق دقیق باشه

ولی با اینقدرررر هزینه فکر نکنم برم نوبل

کجا برم به نظرت که خوب باشه؟

میخوام دقیق دقیق باشه ولی با اینقدرررر هزینه فکر نکنم برم نوبل کجا برم به نظرت که خوب باشه؟

نمیدونم عزیزم ولی من دکتر همسرم پیمان صالحی که جز دکتر ای خوبه بهش گفتم کجا بریم قیمتش زیاد نباشه و مطمئن باشه گفت بهش برو مهدیه که طرف ای احمد اباد البته قبل عمل که یه عالمه آزمایش بود ولی بعد عمل گفت برو نوبل اون زیاد نبود تعدادش

2738