2752
2734
من اصلا سعی نمیکنم خودمو تو قلب کسی جا کنم، یعنی اصلا خودمو باب میل اطرافیانم نمیکنم. خواه خوششو ...

آفرین. 

کاش عشقی که میخوام عشقش باشم و تهش وصال باشه  نه گریه و دلتنگی 😢. 
🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️پست اول😁😁😁باریک...منم همیشه میخندم...مسخره بازی در میارم🤣🤣🤣🤓🤓🤓😎😎😎

جووون جووون خدایی حقم نیست موناتهرانی بهم تندیس بده؟🤣

به اسم کاربریم گیرندین اعصاب ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی بگو بخندم از چیزی یا کسی ناراحت نمیشم بشمم به روم نمیارم تو خودم حلش میکنم بحثو کش نمیدم قیافه گرفتنم بلد نیستم

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊
خب میشه دلیلشم. بگید. 

خون گرمم. بامعرفتم. قدر خوبی و میدونم... هوای همو داریم همه جا... مثلا گروهمون هرکی خاس جهیزیه بچینه یاکاری داشته باشه همه بسیج میشیم میریم کمکش.. روزای خوب و بد کنارهمیم... حتی درحدیه که من فحششونم میدم به شوخی ناراحت نمیشن... الانم ازپیش دوستام میام😅😅

2706