2737
2734
عنوان

احساس میکنم هیچکس به جز خودمو شوهرم بچه هام رو دوست نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا بچه هات سالم پ صالح باشن و انقدر موفق بشن تو کاراشون که چند وقت دیگه همه مثل پروانه دورشون بگردن،و شما از ته دلت شاد شی😍

یه صلوات برای حل مشکلم میفرستی
2728
چرا  یعنی ببینن حساسم بدتر میکنن؟؟ مشاوره هم همینو بهم گفت ،چرا میگه حساسیت نشون نده

دقیقا ، اگه کسی نقطه ضعفتو بدونه هــی انگشت میکنه توش ، تو انقد حساسیت ب خرج دادی اونایی که دشمنتن یا دوست ندارن از هر طریقی میخوان عذابت بدن حالا چه بچه چه همسر چه خونه زندگیت ، همیشه سعی کن واسه خودت و همسرو بچه هات زندگی کنی ینی حرف مردم برات مهم نباشه ، یه مدت که بیخیال باشی ، میبینی زندگی چقدددد لذت بخشه و شما چقد دیر بهش پی بردی ❤

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊
2738

وای چطور دلشون میاد

بچه ها ماهن عشقن نفسن بهونه ی زندگین وای از بچه های خودشونم بیشتر باید دوستشون داشته باشن

عزیزم من جای شما بودم هیچ جا نمیرفتم وعشقمو صدبرابر میکردم برای بچه هام و همسرم تا اونایی ک این رفتارو دارن بفهمن چ کاره اشتباهی میکنن

من عجیبم یا اینا عجیبن😒😒😒😒

حق داری 

من ک خودم هنوز بچه نیوردم ولی البته مطمئنم مامانم و بابامو عاق بچه من میشن چون از الان نقشه می‌کشه مامانم برا بچه من ی جوری چون بچه بزرگم بچه من اگه خدا بهم لطف کنه نینی بده نوه اول خانواده ی خودم میشه 

مادرشوهر من گیر داده بچه بیارین دیگه البته مادرشوهرم اینا ۷تا نوه دارن

مادرشوهر من که خونشو تعطیل کرده برامون فقط دختراش میرن

الان دوساله هربار میریم دوسه هفته یبار یک ساعت میشینیم میایم.فقط میگه درد دارم سنی هم نداره هروزم کلینیک زیبابی فقط ژل میزنه.خونش بزرگ بچه هم نداره.کلا شرایطش عالیه.فقط به خودش میرسه استراحت میکنه ورزش میره استخر میره.ولی اصلا دلتنگ بچه های ما نمیشه

مامانم هم انقد گرفتاره خواهر برادر محصل دارم باید بهشون برسه ولی من سعی میکنم با اینکه میگن بیا زیاد مزاحمشون نشم

توقع نداشته باش گلم همه گرفتارن

من خودمم حوصله مهمون ندارم البته از بس کار دارم همش سرپام وقت ندارم که مهمون بخواد بیاد و پذیرا باشم 

2706