2733
2739
عنوان

خانومای باردار لطفا بیاید

269 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من هفته ۹ هستم امروز یکم پیاده روی داشتم ترشح صورتی کمرنگ داشتم (معذرت) خیلی میترسم خطرناکه ؟؟ کسی تجربشو داشته ؟؟

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 
باید شیاف بزاری و استراحت کنی

یعنی برم بیمارستان الان ؟؟ خطرناکه 

فرزندم👶سر زده باش ...مثل برفی در اول آذر ماه ..ذوق مرگم کن با آمدنت ❤ امضام ب حقیقت پیوست آذر ماه نی نی اومد تو دلم خدایا شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم برو بیمارستان بهت شیاف بده استراحت کن  پشتی بزار زیر پاهات بخواب ان شا الله چیزی نیست تا ...

انشالا ک چیزی نشه خیلی میترسم اتفاقی بیوفته 

یعنی برم بیمارستان الان ؟؟ خطرناکه 

شیاف پروژستزون بگو یکی براتت بیاره شب مقعدی بزار اگه فردا بازم لکه بینی داشتی برو دکتر

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
چیزی نیست مطمین یاش فقط حتما شیاف بزار  صدای قلب بچت شنیدی !؟

اره دو هفته پیش واسه سونو قلب رفتم 

خواهر من پیاده روی برا ماه اخره  شما الان باید خیلی رعایت کنی ... بچت الان خیلی خیلی کوچیکه&nb ...

اخه ازمایش داشتم همینجوری ی دوری هم زدم ک روحیم عوض بشه از اول بارداری یا واسه الودگی هوا یا حالت تهوع شدید همش خونه بودم امروزم ک رفتم اینجوری شد 😔

اخه ازمایش داشتم همینجوری ی دوری هم زدم ک روحیم عوض بشه از اول بارداری یا واسه الودگی هوا یا حالت ته ...

من الان هفته 19 هستم 

ب حدا از خونه یا برا دکتر درمیام یا فقط مهمونی اونم با ماشبن!

تو غربتم هستم !

تو این هوا اگه سرما بخوری چی گل من 

فکر نی نی باش عزیزم 

چاره ای نیس چند ماه باید تحمل کرد 

من الان هفته 19 هستم  ب حدا از خونه یا برا دکتر درمیام یا فقط مهمونی اونم با ماشبن! تو غربتم ...

مرسی عزیزم از راهنماییت انشالا نی نی سالم بیاد بغلت منم دیگه باید خیلی مواظب باشم 

مرسی عزیزم از راهنماییت انشالا نی نی سالم بیاد بغلت منم دیگه باید خیلی مواظب باشم 

حتما فردا برو پیش متخصصت 

شیاف پروژسترون میده ... کار خونه هم فعلا نکن ... استراحت کن 

حالا حالاها مونده تا تموم بشیم ... خدا کمک حالمون باشه 

حتما فردا برو پیش متخصصت  شیاف پروژسترون میده ... کار خونه هم فعلا نکن ... استراحت کن  ح ...

فردا متخصصا نیستن صبح میرم بیمارستان بهم شیاف بده 

انشالا ب سلامتی این دورانو بگذرونیم 

2706