2733
2739
عنوان

شوهرم میخواد برا جاریم خونه بگیره با پول خودمون،دارم منفجر میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 76 پست
اجاره کنه براشون تا زندگی کنن پولش رو ما بدیم،درصورتی که خونه دارن

رهن کنه که اجاره ندین

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درآمد شوهرت خوبه؟؟؟ بگو اونا تو روستا آشنا دارن فامیل دارن غریب نیستن بیان شهر بچه ها توقعشون عوض م ...

همه فامیلاشون اونجان،اینجا کسی رو ندارن فقط من هستم که رابطه ندارم باهاشون. شوهرم کارمنده توقعات من رو نمیتونه جبران کنه،بره به اونا بده

2738
اجاره کنه براشون تا زندگی کنن پولش رو ما بدیم،درصورتی که خونه دارن

شرایط خودتونو نمیدونم چجوریه همه چیتون اوکی هست یا نه   ولی چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است من بودم میگفتم اول زندگی خودمونو سرو سامان بده وضع خودمونو خوب کن بعد به فکر دیگران باش در صورتی که میگی خونه هم داره  

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....
همه فامیلاشون اونجان،اینجا کسی رو ندارن فقط من هستم که رابطه ندارم باهاشون. شوهرم کارمنده توقعات من ...

پس با زبون خوش راضیش کن که فکر نکنه حسودی میکنی

قشنگ براش توضیح بده که اونجا از همه جهت راحت ترن 

و تو مسئولیت نداری جا به جاشون کنی فردا هر چی بشه بگن برادر شوهر بردشون شهر این شد اون شد

فایده نداره،خیلی پرروهستن به شوهرم گفتم من تحمل ندارم میخوام باهاشون حرف بزنم چرا دارن حق بچه های من ...

وضع مالیتون خوبه ؟؟؟ چن تا بچه دارین

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
خودش خونه داره؟؟چرا میخواد بیاد شهر؟؟

روستاشون مث یه شهرک هست دورافتاده نیست اصلا،آخه شهربیشترخوش میگذره برا اون میخواد بیاد، کاری نداره،فقط میخوان حق ماروبخورن

2706