2737
2739
عنوان

شوهرم میخواد برا جاریم خونه بگیره با پول خودمون،دارم منفجر میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 76 پست
پدر شوهرم خرجی نداره حقوق داره به اندازه کافی برادر شوهرم چهل سالش بود مرد سه سال پیش حقوق و خونه زن ...

خب اسی جون،من تو شرایط شما نیستم....ولی میدونم ما ادما حریصیم.....تو هر زمینه...پس خواسته های ما تمومی نداره...بشین خودت فک کن ایا واقعا تو زندگیت کمبود داری؟یا فقط حرص میخوری ک شوهرت ب حرفت اهمیت نمیده برا همین بعضی چیزا رو بزرگ میکنی؟

گلم ببین ناراحت بودن شما دلیلش چیه؟

شیطون وسوسه ات نکنه...

انشالله سایه همسرت بالا سر بچه هات باشن....اگر از جار و بچه هاش بپرسی میگن دوست داشتن همسر شما صدسال حالشون نپرس...ولی مردخونه،پدر خونه زنده باشه

خب اسی جون،من تو شرایط شما نیستم....ولی میدونم ما ادما حریصیم.....تو هر زمینه...پس خواسته های ما تمو ...

ببین من زیاده خواه نیستم اما دوست دارم خوب زندگی کنم،چرا من نباید سفر خوب برم،چرا نباید خونم مهمون داشته باشه،چرا برای خریدن یه وسیله ی عالمه باید ازش خواهش کنم،چرا وقتی پول داره خوب حق من و بچه هام هست اول نه که کسای دیگه که خودشون همه چی دارن فقط زیاده خواهی اونا رو من باید جبران کنم،به نظرت اینا قابل قبول هست یا نه،چرا من نبایدهای دیگه که زیاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘