2733
2739
عنوان

سریال دل😑😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شهرزاد رو‌هم گذاشتم زیاد بشه قسمتاش بعد دیدم😄یه کیفی میده پشت سرهم میبینی😁 الان مانکن رو مخمه ...

احیانا با حضرت ایوب نسبتی داری؟ 

خیلی صبر داری بابا

_ تنهایی؟                                                        + منظورت از تنهایی چیه؟                                         _ کسی تو زندگیت هست یا تنهایی؟        + آهان! کسی تو زندگیم هست ولی تنهام... 
2728
همه اینا به کنار رابی چه اسمیه😬

احتمالا مخفف یه اسمه که من هر لحظه منتظرم ببینم مخفف چه اسمیه 

_ تنهایی؟                                                        + منظورت از تنهایی چیه؟                                         _ کسی تو زندگیت هست یا تنهایی؟        + آهان! کسی تو زندگیم هست ولی تنهام... 

من از شب عروسی نگاه نکردم وقعا چرت بود رستا کجا رفته بود شب عروسیش؟

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2738
من از شب عروسی نگاه نکردم وقعا چرت بود رستا کجا رفته بود شب عروسیش؟

هیچی باو خانوم یهو هوس کرد ازدواج نکنه بره یه قبرستون بگه فعلا میخوام تنها باشم 🥴

شاید رابعه😐

رابعه!!!! فک نکنم تو همچین فیلمی داش منوچ همچین اسمی بیاره 

یکی با بنز میره اونیکی با بی ام و میاد این هی ناز میکنه خرشانسه دیگه😂

اونوقت براما موتور هوندا نداشت😐😐😐

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اونوقت براما موتور هوندا نداشت😐😐😐

😭😭😭😭😭پروفتتتتتتتتتت

اوای بیچاره ترشیده اونجا.بعد این رستای زشت و بد قیافه صد تا خاطر خواه داره که حاظرن به حاطرش ادم بکشن.تازه ۸۰ میلیارد تومن به ارش ضرر زده واسه عروسی بازم جلوش خم و راس میشن  

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 
من شهرزاد رو‌هم گذاشتم زیاد بشه قسمتاش بعد دیدم😄یه کیفی میده پشت سرهم میبینی😁 الان مانکن رو مخمه ...

قسمت این هفته مانکن خیلی کم بود...😣😣

یک هفته دیگه باید صبرر کنیمم😣😓

فقط چهاار قسمت دیگش مونده...

یعنی چی میشه آخرش...

همش میگم نکنه بهرامو بکشن...

خیلی غرق فیلمش شدم...😂❤

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من،ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت!
2706