2737
2739

بچه ها برای اینکه تاپیکم نترکه اسمشو میگم تری 

دیشب خواب دیدم 

محله امون کلا ترکیده بود ،شده بود پایگاه نظامی 🤕

خونه ی ما و دو همسایه اونورتر دفتر ترامپ شده بود 😟

تو خواب خودمو دیدم روی تخت خواب بودم  یهو دیدم همه جا در حال بازسازیه و دریافتم چه خبره و هنوز به اتاق من نرسیدن 

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹

مشاور تری خارجی میحرفیدهر چی تلاش کردم متوجه نشدم چی گفت داشتم زور میزدم واژگان انگلیسی به یاد بیارم بلکه بهش بفهمونم آخه آدددم روز روشن و دزدی! البته نیمه شب بود همچین روزم نبود!

در خروجی رو نشونم داد منم با بولوز و شلوار راحتی تو خونه!! و موهای پریشون😌 عین بچه ادم رفتم سمت در خروجی!!! دیدم وااای خدا چقدر حیاط سرررررررد بیرون عمرا بشه خوابید

بنابراین نزدیک در راهرو زانو بغل خوابیدم ! فقط فکر خواب بودم خیلی خواب الود بودم گیج خواب

بعد که کمی خوابیدم رفتم اتاق تری ، خود خودش بود لعنتی 

ترامپو خوب اومدی🤣🤣

میخوام پرت بشم تو یک چاه عمیق و ببینم که از سرزمین عجایب سردرآرودم، میخوام پیترپن سرزده بیاد و منو به ناکجاآباد ببره، میخوام یه جادوگر پاهامو تبدیل به دم ماهی کنه تا به اعماق دریا سفر کنم، میخوام فرشته مهربون منو تبدیل به یه عروسک چوبی کنه تا از انسان بودن نجات پیدا کنم، کاش مثل یک خوناشام دویست سال در تابوتی تنها میخوابیدم و بعد وقتی بیدار شدم... هیچ چیز... نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از لای در چوبی بلند منبت قهوه ای نگاش میکردم با خودم گفتم: لعنت بهت تری، چقدر خوشتیپی با این همه خوشتیپی قاتلی؟!!

انصافا چه تیپی چه ادکلنی زده بود 

2738
شام کم بخور سر دلت مونده بود

خواب دیگه ربطی نداره 

ولی خوابام خیلی به واقعیت نزدیکه یه طوریه