2733
2734

خواهشا كسى كه واقعا تعبير خواب بلده اين خوابمو تعبير كنه

امروز صبح خواب ديدم آقايى كه دوسش دارم و قصدمون ازدواج بود و از هم يك ماهه جدا شديم بهم پيام داده و ميگه كه حرز امام جواد (ع) رو بنويس ميام ازت ميگيرم بندازم امامزاده

من تا حالا اسم اين دعا رو نشنيده بودم
فقط يكبار شنيدم يكى دوماه پيش و اصلا هم نميدونستم اين دعا چى هست

اين خواب چه تعبيرى داره ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@map1365    

خوبه ،احتمالا دلتنگشی و توی ناخودآگاهت دنبال راهی هستی که برگرده ،اون  حرز رو بنویس و با قلبت منتظر باش انشاا... اگر به صلاحته جور بشه

نمیدونم حس مادر شدن را خدا بمن میدهد یا ...  برای حاجتم صلوات...
2738

حرز امام جواد برای کسیه که تو سختیه و می خواد مشکلات براش مرتفع بشه و مشکلاتش حل بشه . شاید از اینکه از شما جدا شده خیلی تو سختیه و یا به شما ظلم کرده و الان عذاب وجدان زیاد داره

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

مامان منم خواب دیده تولد یکی از اماما بوده بعد با خالم بوده به خالم دوتا دسته گل میدن ولی به مامانم یه دسته گل با یه دست لباس ولی لباسه بوده مدلش کسی میدونه تعبیرش یعنی چی 

خوبه ،احتمالا دلتنگشی و توی ناخودآگاهت دنبال راهی هستی که برگرده ،اون  حرز رو بنویس و با قلبت م ...

اره از اون نظر كه به شدت دنبال يه راهيم كه برگرده و هر روز دعا ميخونم 

ايشالله كه امام جواد واسطه بشن و دوباره رابطه مون درست بشه 🙏🏻

حرز امام جواد برای کسیه که تو سختیه و می خواد مشکلات براش مرتفع بشه و مشکلاتش حل بشه . شاید از اینکه ...

ظلم رو كه در ابتدا والا من بهش كردم ولى خب بعدم اون جبران كرد و رفتش :)))

ولى  شايد حرف شما درسته 

شايد در سختيه و عذاب وجدان داره 

2706