2733
2734
عنوان

چرا تاپيكم نميايين جنسيت بچه رو قبل سونو چجوري تشخيص بديم

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 48 پست
نه اصلا مشخص نمیکنه الان فقط تحمل کنین سونوهام اشتباه میکنند چه برسه ب این احتمالات 

اخه دخترم خیلی ذوق خواهر میکنه خیلی امید داره منم حس میکنم اون روز شده همین دختر میشه ولی اینطور گفتین شک کردم

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
ما هم مستاجر نيستيم ولي اعصابم نميكشه  بسلامتي دنيا بياد خدا حفظشون كنه

ممنون سلامت باشی من یکم حوصلم زیااده😂😂😉😉همچنین برا شما

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا قلبش نگفتی کی میری سونو و روز موعدت کی بود؟؟ 

برا قلبش نگفتی کی میری سونو و روز موعدت کی بود؟؟ 

من چون تنبلي داشتم فقط با امپول ميشدم 

سينه هام خيلي درد ميكرد نگران شدم رفتم ازمايش باردار بودم 

هفته ٧نوشته ازمايش

آرام باش ماهِ من ! درست می شود ...نه هیچ شبی ، و نه هیچ زمستانی دائمی نیست !آفتاب می تابد شاخه ها جوانه می زنند و تمامِ شکوفه های در انتظار ؛ متولد خواهند شد ..هیچ ابری تا همیشه در مقابلِ مهتاب ، نمی ایستد و هیچ ماهی تا همیشه در حصار ، نمی مانَد ،که حصار ؛ جای ماه ، آسمان ؛ جای سیاهی و باغ ؛ بسترِ شاخه های خشک و سرمازده نیست !نور ، سپاه سیاهی را می درد ؛ حتی اگر به قدرِ روزنه ای باشد و بهار ؛ هزار هزار زمستان را سبز می کند ،روزهای سخت ، رو به پایان است ماهِ من ؛
2731