2737
2739

من جواب ازمایش رو با یه پستونک و پاپوش بچگونه تو یه جعبه گذاشتم تو کشو بعد به شوهرم گفتم از کشو شارژرو میدی بهم. واای وقتی در جعبه رو باز کرد فقط صورتشو گرفت بین دو تا دستاشو زد زیر گریه

دقيقا من شب قبلش با شوهرم قهر بودم ولي وقتي بيبي چكو ديدم همه چي يادم رفت اونم همينطور  ولي اگ ...

امروز تو بحثمون برگشت گفت ما خودمون الان باهم مشکل داریم،بچه رو میخوایم چیکار؟ 

درصورتیکه ما مشکلی نداریم فقط یوقتا یچیزایی پیش میاد که تو همه زندگیا هست...حرفش ناراحتم کرده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز تو بحثمون برگشت گفت ما خودمون الان باهم مشکل داریم،بچه رو میخوایم چیکار؟  درصورتیکه ما م ...

همیشه تو دعواها این حرفا گفته میشه. مردا هم کمتر به عؤاقب حرفشون فکر میکنن ولی زودتر هم یادشون میره.

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
امروز تو بحثمون برگشت گفت ما خودمون الان باهم مشکل داریم،بچه رو میخوایم چیکار؟  درصورتیکه ما م ...

مطمئن باش چيزي تو دلش نيست يهو يه چيزي گفته 

قبل از اين بحثتون هم گفته بود بچه نميخواد يا كلا بچه دوست نداره؟؟

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️
2731
الان تازه فهمیدم باردارم...نمیدونم چیکارکنم

من میدونم. برای مامان ترنم که منم دعا کن باردار بشم

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
2740
من میدونم. برای مامان ترنم که منم دعا کن باردار بشم

الهی که خدا یه نینی خوشگل بزاره تو دلت عزیزم...انشالله دلت شاد بشه ...از خدا میخوام بهت بچه بده...روزیت بشه انشالله

چرا میخواست...۵ ماهه اقدامیم و خداروشکر الان باردارم...

خب ديگههه عزيزم پس ديگه قطعا بي منظور يه چيزي گفته اصلا به دل نگير زوود آشتي كنين و بهش بگو 

الهی که خدا یه نینی خوشگل بزاره تو دلت عزیزم...انشالله دلت شاد بشه ...از خدا میخوام بهت بچه بده...رو ...

خدا کنه. مرسی از دعات⁦☹️⁩😭

خب ديگههه عزيزم پس ديگه قطعا بي منظور يه چيزي گفته اصلا به دل نگير زوود آشتي كنين و بهش بگو 

نمیدونم امشب که میاد خونه برخوردش چجوریه؟ 

اینروزا همش حساس شدم ،دست خودم نیست...زود بهم برمیخوره

چرا 😐

چون هنوز بیست روز از عروسیمون گذشته بود

دانشگاه میرفتم

دفعه ی اولم بود بی بی چک میزدم و محض و کنجکاوی گفتم بخر میخواستم ببینم چجوری استفاده میکنن

شب خرید استفاده کردم یک خط افتاد گذاشتم رو سطل آشغال کنار دستشویی 

نصف شب رفتم دستشویی نگاهم افتاد به بی بی چک که حالا دو تاخط داشت

چشمام چهارتا شد

رفتم شوهرمو از خواب بیدار کردم و گریه و چندتا محکم زدم تو سینه اش با اینکه اونم ماتش برده بود بغلم کرد و آرومم کرد بعدم گفت شاید اشتباه شده فردا باز میگیرم دیگه باز زدم مثبت شد ولی یکم ارومترشدم

قبل عروسی قرارمون این بود هر وقت حامله شدم

سر میز ناهار چایی بیارم

اینم اینجوری شد

برای بچه دوم بهش پیام دادم بچه دوم با برنامه بود

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمیدونم امشب که میاد خونه برخوردش چجوریه؟  اینروزا همش حساس شدم ،دست خودم نیست...زود بهم برمیخ ...

عوارض بارداريه 😉 

2706